J. L. H. SMITS C= Café „Moderne" Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Leidscheplein 19-21, Amsterdam OPROEP. Als we Als we eens iets deden Het behoeft niet veel te zijn Een plan ontwerpen b.v. Voor, één feestavond, voor één avond, om Het tienjarig bestaan, het tweede lustrum van de Amsterdamsche Cricket Club te vieren. Drie menschen hebben wij noodig, drie kerels, die van aanpakken weten, die wil len, die zeggen „dat boksen" wij voor el kaar. Drie maanden resten ons nog December, Januari en Februari, want begin Maart, om juist te zijn, 5 Maart, is de jaardag van de Cricket Club. Laat „Pieterse" nu niet denken dat zaakje zal „Jansen" wel opknappen en laat „Jansen" niet veronderstellen „Willemsen geeft zich vast en zeker voor die commissie op, want dan zijn wij eind Februari even ver als nu. Onder 40200 ben ik te bereiken, wil ook meehelpen, mits ik steun ondervind. Zal mij benieuwen wat dat voor een uit gebreide commissie zal worden. Als we eens iets deden, als we ons eens „kerels" toonden OFFICIEEL. Namens het Bestuur van de Amsterdam sche Cricket Club deel ik mede, dat onge veer half December a.s. eene Algemeene Vergadering gehouden zal worden. Agenda wordt U tijdig toegezonden. Het Bestuur rekent op aller komst, daar belangrijke punten afgehandeld zullen worden. Bestuursvergadering. Het Bestuur van de Amsterdamsche Cricket Club zal op Maandag a.s. 1 Dec. bijeenkomen en wel om half negen des avonds, in de Quelle, Rembrandtplein. Agenda wordt tijdig toegezonden. Oefenen winterkooi. Deze oefeningen zullen voortaan iederen Woensdagavond plaats vinden en wel van des avonds 7J4 tot half elf, kwart voor elf. Rondschrijving, met bijzondere bepalingen voor de oefenavonden, is intusscheii:reeds verzonden. De oefeningen vinden plaats in het oud ketelhuis van het Sportfondsenbad, Lin- naeusstraat. De ingang bevindt zich aan deli kijkant bij den hoogen schoorsteen. Men gaat daar na het ketelhuis door. Indien men onver hoopt de oefengelegenheid niet kan vinden, vrage men den machinist. Deze moet echter zoo* min mogelijk lastig gevallen wordpn. De regeling berust in handen van onder- geteekende. Voor het materiaal zótcjt de commissaris O. van Erp. Stumps zijn aldaar aanwezig. Als spelleiders zullen aangezocht worden: de heeren Oliver en Selles. De sleutel moet afgehaald worden bij den machinist van het ketelhuis, eveneens, na afloop der oefenin gen, weder aan hem overhandigd worden. Bij verzuim heeft de vereeniging 2.50 boete, bij wederverzuim volgt uitsluiting. Het is ten strengste verboden om op cricketschoenen met „spikes" te spelen, dus C. J- DE BOER Warmoesstraat 42, Amsterdam - ii - A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 11