Cafe-Restaurant VAN TUYLL In 13 overs ging Lungen voor 47 runs en hier bowlde Riechelman te weinig (2 voor 7 in 7 overs) en deed Oliver met 7 voor 36 keurig werk, want 4 batsmen werden ge- cleaned. Een zeer goede eerste klasse presta tie. Op 2 Juni ontmoetten wij V. V. V. doch op 84 voor 7, waarvan Oliver met 17, en Van der Stadt met 12, extra's 24, en deze vermeld ik, omdat men anders zou denken dat er zoo goed gebat werd op Jeuken, kwam de regen als spelbreker en het slot was een verregende dag. (Jeuken 5 voor 22.) Op 9 Juni werden de lessen in het fast- bowlen voortgezet en kwam Rincker op het tapijt (2 voor 12), terwijl de oude, doch lis tige Henri van Booven met 6 voor 23 A. C. C. de genadeknauw gaf. Hier was Willy Sanders met 25 de redder, want het stond op een gegeven oogenblik 6 voor 13. Dank zij hem werd het 53. In deze match beging de elftalcommissie de fout een speler te kie zen die niet geheel fit bleek. Op 153 voor 5 sloot Hamburger voor V. R. A., nadat eerst de jeugd gedemonstreerd had dat trainen nog wel zijn vruchten kan afwerpen. Geen der bowlers behaalden cijfers het vermelden waard. Op 8 voor 56 moest V. R. A. het derde punt laten glippen wegens gebrek aan tijd en het stonewallen onzer spelers was nog de beste prestatie van den dag, want de zes V. R. A-bowlers bowlden 41 overs, waarvan 20 maidens. De cijfers van Glerum, 6 overs en 6 maidens zijn al heel merkwaardig. Op 30 Juni behaalde Ajax te Leiden op eigen veld op 2 na de 100 runs, was Riechel man zeer goed op dreef met 3 voor 31 uit 13 overs, Amo nog beter met 3 voor 18 en changde Oliver den aanval als een oude rot. Seiles met 31 en Harry Prent met 26, later Ot Cornelissen brachten A. C. C. in veilige haven, terwijl Sanders met een hardgeslagen 47, waaronder 7 vieren en 2 zessen, met be hulp van zijn captain, die 21 scoorde, in „no time", A.C.C. in de gelegenheid stelde om Ajax op den follow-on te onthalen. Met den stand van 3 voor 55 gaf A. C. C. zeer terecht op, alhoewel van Milligen met 2 voor 17 uit 9 overs juist op dreef begon te komen, en derhalve nog voor verrassingen had kunnen zorgen, temeer de Ajax-staart van een bedenkelijke lengte was. Op 7 Juli waren wij te gast bij Phoenix. Lungen kwam te laat (schijnbaar een aan geboren kwaal van hem), kon eerst 8 in, faalde en alleen Selles en Overing kwamen amper in de dubbele cijfers, uit een mager totaal van 51; hetgeen nog zelfs voor Phoe nix onbereikbaar bleek, daar op het totaal van 47 de laatste Phoneix-man van de mat verdween. Hier bowlde Oliver 5 voor 14 en Lungen 4 voor 16. Nog even werd aan een tweede innings begonnen, maar toen Lungen met 24 not out geheel set bleek, gaf Phoenix den strijd gewonnen. Cornelissen maakte in de tweede innings 13 runs en speelde dien dag een goeden wedstrijd. Op 14 Juli maakten wij het wederoptreden van Beuth mee, nadat hij zich maanden en maanden te voren in Weenen getraind had. Des ochtends onder een brandende zon op een kurkdroog veld en springerig wicket, was fielden geen pretje, doch Quick Nijme gen liet een keurige partij fielden zien. De hardste drives werden gestopt, snel opge pikt en ingegooid; het keepen van Hartog was goed en rustig, het dekken achter de wickets geschiedde met dash en men kon in dit team nog de meesterhand van den oud aanvoerder, Reese, herkennen. Selles en Harry Prent legden den grond slag voor een overwinning, althans voor 'n behoorlijk totaal door een goede 50 voor het tweede wicket te scoren, doch toen Lungen al heel ongelukkig voor een goede 18 run out ging, ging het mooie begin totaal verlo ren en met 9 voor 93 scheen het einde nabij. Jo Bor en Riechelman zetten echter voor het laatste wicket een goede stand op van AMSTELVEENSCHEWEG HOEK STADIONPLEIN RESTAURANT A LA CARTE DEN GEHEELEN DAG BILLARDZAAL - CONCERT HEINEKEN'S BIEREN 9 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 9