Firma J. NAHUIS GROENLO Uw volgende motor zal toch een B.S.A. zijn? groote schare supporters, bestaande uit één dame, vergezelde ons. We spelen aan den Platvoet, alwaar kermis blijkt te zijn, hetgeen aanleiding is onmiddel lijk dit oord op te zoeken met een fluks ge charterde bus. Het speelveld bevindt zich naast de ker mis, welke, volgens Thomas, ter eere van de „Poaschwiek" wordt gehouden. Het elftal is voor de verandering vandaag eens als volgt samengesteld: d. J. Veen: a. v. d. Velden en Stradmeyer; m. N. Neseker, Tienstra en v. Dijkhuizen: voor Wybenga, Smits, Tacke, Jb. v. Nek en Knopper. Het spel is nauwelijks een minuut oud of Bennie Smits scoort met een kopbal uit een voorzet van Knopper. R.O.D.A. neemt het spel in handen en speelt een verrassend open spel, waartegen wij maar deels zijn opgewassen. Een doel punt kan dan ook niet uitblijven en met een welgericht schot maakt zij gelijk. Nog vóór de rust maakt Tonny Knopper door stevig doorzetten een 2e doelpunt. Overigens loopt onze voorhoede eenige malen achter elkaar in de buitenspelval. Rust gaat met 21 voorsprong in. Zoo aardig als het spel vóór de rust was (behoudens een paar harde woorden van je medespelers, maar dat heb je, als je met alle geweld in hoogere elftallen wilt spelen, doch dat went heel gemakkelijk), zoo weinig in teressant is het na de rust. De warmte laat haar invloed gelden en in doorsnee zijn onze menschen ook buitengewoon ongeoefend en men kan feitelijk van spelers, die 5 a 6 weken niet in het veld zijn geweest, niet veel meer verwachten. Enfin, om kort te gaan, R. O. D. A. is sneller, maakt gelijk en vervolgens kort daarop 32, waarmede het pleit beslist is. Eenige aanvallen van links leveren geen doelpunt meer op. De kermismuziek heeft ons intusschen al beziggehouden en we gaan ook eens een kijkje nemen. Een waarzegster voor 0.50 per persoon blijkt te duur. Een bod van 3 voor 1wordt niet geaccepteerd. Bennie en Strad probeeren hun geluk nu met schie ten in plaats van in den wedstrijd, hetgeen ze thans beter afgaat. Nu gaan we winnen, want o.a. worden een paar huishoudelijke artikelen tot geluk van de jonggehuwden in de wacht gesleept. Het doel is feitelijk met ringen gooien een flesch champie te winnen en waarlijk, Strad heeft succes. In triomf wordt de flesch meegenomen en we zijn trotsch ons geld er uit te hebben. In gezel schap gekomen wordt de flesch met den be kenden knal geopend, doch men heeft ons te „grazen" genomen. De champagne blijkt cider te zijn! Eenige A.F.C.-ers vinden Deventer nog zoo gezellig, dat ze besluiten achter te blij ven. Wat ze gelijk hebben. De oude A.F.C.- traditie getrouw moet een dergelijke dag een sportief genoegen in alle opzichten zijn. SPELER. UIT DEN A. V. B. A. F. C. V. Den laatsten thuiswedstrijd speelden wij op 30 Maart onder ideale weersomstandig heden op ons middenveld. Het was bijna te warm om te voetballen en de laagstaande zon was eenigszins hinderlijk na de rust. Hiervan had N.F.C. minder last dan wij. De voorhoede had echter direct haar ge wone vorm te pakken en Jo Nijhuis en Van Rijn scoorden vrij spoedig. Een hands in het beruchte gebied bracht de tegenpartij een 30 achterstand. Na de thee wisten de bezoekers de eer te redden en toen ons weer een penalty te beurt viel, waardoor de stand 41 werd, vielen zij fanatiek aan en werd het 42. D C A HniTQF CEINTUURBAAN 11 DtOtfi.'IIUUJL TELEFOON 24448 Firma KAMP DE BOER, Garage „ZENITH" AMSTELVEENSCHEWEG 484-488. TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. Komt daarom nu eens bij ons kijken. Wij hebben a'le mr dellen voorradig vanaf f595- in onze showroom: Hoofdagente voor Amsterdam en Omstreken van de B S.A motoren A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 4 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 4