t^lMc£faH/1tUyU(C /fotCusun, met bijzondere erkentelijkheid werden geïn casseerd. Met een woord van dank aan de Regle mentscommissie, in het bijzonder aan den Heer Bergveld, en aan de vergadering voor den prettigen geest der debatten, behoorde deze buitengewone A.V. weer tot de geschie denis. Wij zijn nooit een voorstander van Belan- genvereenigingen geweest, daar deze onver mijdelijk tot tegenstellingen leiden, doch deze vergadering in 2 bedrijven heeft toch bij ons de wenschelijkheid doen opkomen aan een nauwer contact der K.N.V.B.-clubs in Amsterdam. Niet om aggressief op te treden, doch om te voorkomen, dat zij aan wie de A.V.B. toch feitelijk ontstaan, opkomst en bloei te danken heeft sportief zoowel als financieel niet langzamerhand in den hoek gedrukt worden en dan nog alleen maar goed zijn, om de begrooting sluitend te maken. I. H. GALVAZI. OVERZICHT. Een maand van „restjes", doch hier en daar niet onbelangrijk. Het eerste heeft zijn jaarlijkschen lijdensweg door de diverse bekerrondes weer afgelegd. Nadat onze ploeg op Paaschmaandag Z.R.C. uit met 31 ge slagen had, moesten we er Zondag j.l. in Deventer met 32 aan gelooven. Inmiddels zijn „aller oogen gericht" op het derde. Als ik het na de verwarde verhalen, die ik er over gehoord heb, goed snap, zit de zaak zoo: Ons derde moest oorspronkelijk met Baarn II, Volewijckers II, Zeeburgia II en Zeist II om drie plaatsen in de reserve 2e klasse spelen. Zeist II heeft zich terugge trokken, dus er bleven vier gegadigden voor drie plaatsen over. Even heeft men zich nog met een dooie musch blij gemaakt, (door het niet pro moveeren van Volewijckers I zou Volewijckers II ook niet kunnen promovee- ren) doch nu schijnt die promotie wel weer mogelijk te zijn. Enfin, als ik lieg, lieg ik in commissie. In ieder geval heeft ons derde pas éénmaal gewonnen met 43 van Zee burgia II), dus er moet heel anders aange pakt worden, wil het derde zich handhaven. Play up. lui! R. O. D. A.—A. F. C. We zijn weer vroegtijdig uitgebekerd, want onze reis naar de Oostelijke 2e klasser R.O.D.A. bracht ons een 32 nederlaag. Overigens geen ongezellig reisje en een, vooral vóór de rust, behoorlijke wedstrijd, die in de beste verstandhouding werd gespeeld. Als gewoonlijk bij vertrek menschen laat en tekort. Enfin, op het nippertje in den trein plus 2 invallers. Op het station te Deventer wacht ons „generaal" Tienstra uit Ede, die nog half in den waan verkeerde tegen Go-Ahead te moe ten spelen tegen cracks als Halle, de Kreek e.d. Ook Tacke arriveert uit Zuifen, waar door gelukkig 11 spelers aanwezig zijn. Een 3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 3