JtfieytnSglf onze voorhoede aan het misserabele veld ge wénd was, werd het Baarn-doel onder schot genomen. En met succes, want niet minder dan vijf treffers mochten we noteeren, vóór het Baarn gelukte, de eer te redden. Piet v. d. Velden werd zeer onhartelijk behandeld, waardoor hij het veld moest verlaten: ook het publiek was niet op onze hand. Met de volle buit en een tevreden hart gin gen we naar Mokum, waar we nog ,,even" nagepraat hebben en de competitie op gepaste wijze uitgeluid hebben. De volgende cijfers typeeren het eigen aardige verloop dezer competitie: Van 10 September tot en met 3 Februari: gesp. gew. gel. verl. voor-tegen pnt. 14 3 1 10 29—41 7 Van 9 Februari tot en met 2 Maart: gesp. gew. gel. verl. voor-tegen pnt. 4 4 12— 4 8 Eveneens frappant is het verschil tusschen uit- en thuis-wedstrijden. Thuis: gesp. gew. gel. verl. voor-tegen pnt. 9 5 4 22—17 10 Uit: gesp. gew. gel. verl. voor-tegen pnt. 9 2 1 6 19—28 5 Ten slotte zij gememoreerd, dat we tegen D.E.C., Zeeburgia en B.F.C. geen enkel winstpunt noteerden: op Hercules, Velox, H.V.C. en Bloemendaal veroverden we de helft van de buit; Zandvoort moest ons 3 van de 4 punten laten, terwijl de eenige club, - waartegen wij het maximum aantal winst punten behaalden, Baarn was. Het derde zit leelijk in de knoei; elders in dit nummer wordt uitvoerig over ons jongste N.V.B.-elftal geschreven. Hier zij volstaan met een krachtig woord van opwekking, om zich te handhaven! De Trouw-epidemie onder de bestuurs leden grijpt verschrikkelijk om zich heen. Na dat verleden maand Jaap van Nek zich in de huwelijksboot gestort heeft, hebben gepas- seerden Donderdag Dick Bessen en Ernst van Ooij de glad-gouden ketenen aangetrokken. Door een en ander zal het bestuur zeer zeker aan degelijkheid winnen, wat het aan vrijen tijd inboet. Nog een paar weken, dan zit het seizoen er al weer op! Een seizoen, dat gemengde in drukken zal achterlaten. Doch eind goed, al goed. Er is hard gewerkt, we hebben per saldo de belooning van het harde werken gezien in het behoud van onze hoogste elftallen en de suc cessen onzer lagere elftallen. Dan gaan we een beetje uitblazen en over enkele weken eens kijken, wat onze broeders van ,,bat en bal'' er van terecht brengen. A.F.C. II IN VEILIGE HAVEN. De wensch van elk rechtgeaard A.F.C.-er en niet in het minst van schrijver dezes zelf is in vervulling gegaan. Ook het 2e is „bin nen", zij het dan dat dit slechts na buiten gewoon veel inspanning is gelukt. Doch, daarom juist is de satisfactie des te grooter. Tusschen onze „groote" broeders in hebben we ten slotte toch kans gezien 14 punten te bemachtigen, met één over om niet voor de gradatiewedstrijden in aanmerking te komen, hetgeen na dit seizoen ook wel een zeer Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementtsarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven.Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook iw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop - 5 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 5