D. ELLENS kouden, want we moeten volledig opkomen. Jammer dat Ajax uit destijds wederom ver loren is en hoe In de laatste minuut een penalty (volgens mij veel te zwaar gestraft) en gegeven op appelleeren der Ajax-spelers en -supporters; door den fluitist was de over treding onmogelijk te constateeren. Niets aan te veranderen, het bewijs is geleverd, dat jullie zeker niet zwakker zijn dan Ajax De stand is nu tot en met 9 Maart j.l.: Ajax 13 10 1 2 21 52 15 A.F.C. 13 8 4 1 20 27 12 Z.burgia 13 9 1 3 19 43 17 D.W.S.b 13 8 1 4 17 38 25 Het krachtsverschil is dus niet groot, het valt echter direct op, dat onze verdediging stukken beter is dan de voorhoede, ofschoon de stormloopers aarrdig combineeren, ont breekt het aan een A.F.C. goalgetter; het doorzetten voor doel, het inloopen op den keeper, het hinderen van de verdediging der tegenpartij, het is allemaal veel te laks, en kan veel beter. Wel is waar is de voorhoede licht en klein, doch nu v. d. Z. als links buiten er in opgenomen is verwacht ik in de volgende wedstrijden meer; zijn voorzetten zijn prima als hij nu maar eens wat harder van stapel loopt. Stuk voor stuk zijn de spelers goed, wanneer ze nu allen opkomen en van meet af aan flink aanpakken, dan tellen wij als einduitslag 26 punten, en wie weetkampioen. Over onze benjamins zal elders wel een verslag komen, zoodat ik daarover niet zal schrijven, wel moet ik den aanvoerder met zijn spelers complimenteeren met het kranige figuur, dat ze in hun afdeeling slaan, vooral de uitslag 10 tegen Ajax uit (verloren) vond ik werkelijk zeer mooi, hetgeen echter voor een groot gedeelte te danken was aan het prima doelverdedigen van den nieuwen keeper; ga zoo voort Door het groote aan tal adspiranten (ruim 40) worden in elftal B eiken wedstrijd eenige andere spelers opge nomen, zoodat ze nooit met een zelfde elftal uitkomen, reden te meer om hun stand in Afdeeling H (no. 3) mooi te vinden. L. ONZE WELPEN. Voor den eersten wedstrijd in de nieuwe maand was de scheidsrechter niet opgeko men, waarop de S.V.O.-Ieider en -captain zoo inschikkelijk waren met mijn leiding ge noegen te nemen. A. F. C. was stevig gehandicapt door het niet-meespelen van Gijs Nijman, Redeker en Warners, en het vertoonde spel kon dan ook niet anders dan slap genoemd worden. Wèl konden we een aanwinst boeken in onzen nieuwen keeper Kalse. Allicht hadden wij, met een ander in doel, verloren. Rust kwam met blanken stand. Tijdens de pauze bleek de S.V.O.-captain wederom de ware sportiviteit te bezitten, door toe te staan, dat de vorige match, die door A.F.C. reglementair met 50 verloren was, overgespeeld zou worden. Circa een kwartier na rust, (het spel ging vrijwel gelijk op), maakte Doting als mid denvoor met een kalm schot het eenige doel punt. Een sterk elftal was opgesteld om het sterke Ajac c te bekampen, en alhoewel Oldenburg ziek was en Christiaanse niet opgekomen BLOEMENMAGAZIJN AMSTELVEENSCHEWEG 93 minimum TELEFOON 20320 uihiii Draaistroommotoren E. M. F, „Dordt De motor voor zwaar werk onder ongunstige omstandigheden Hoofdvertegenwoordigers: DE GOEDE HUF Postbox 811 - Amsterdam-C. - Telefoon 31206 LEVERANCIER BLOEMWERKEN - AAN VEREENIGINGEN - - 11 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 11