WIJNAND Co. ÏÏE H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam T.D.C. 2A.F.C. VI. Nadat Blindeman ernstig afscheid van z'n familie had genomen begaf zich het uit 9 man bestaande 6e elftal (plus 2 invallers) aan boord van een der Y-stoomers en na een half uur varen kregen we eindelijk land in zicht. Op 't T.D.C.-veld aangekomen, bag gerden we naar het kleedlokaal en na een langdurige conferentie werd besloten toch te spelen, ondanks het hooge moddergehalte van het T.D.C.-veld. Met het oog op de aansluiting met de bewoonde wereld werd besloten om om 1 uur te beginnen en zoo stelde het volgende negental zich op: Merkelbach: Wasmoeth, Roggen; Hindriks, Blindeman, Kohier Nabarro Verhaaf, Sierhuis. De eerste aanvallen waren voor A.F.C. en de uit 3 man bestaande voorhoede, goed gesteund door de middenlinie (waar Kohier z'n goede dag had) bestookte voortdurend het T.D.C.-doel en weldra benutte een der backs een pracht voorzet van Nabarro. 10. Even later besloot Sierhuis een snellen ren met een pracht boogschot. 20. Witteveen die de boot gemist had, was via Alkmaar en Haarlem toch nog om 2 uur op 't terrein aanwezig en de thans uit 4 man bestaande voorhoede was een voortdurende bedreiging voor de T.D.C.-veste. T.D.C. kankerde er lustig op los wat natuurlijk z'n invloed op hun spel deed gelden. Bij A.F.C. mopperde alleen Merkelbach, dat de backs niet eiken bal die ze kregen, op hem terugspeelden. Hij vreesde dat z'n smetteloos witte trui met a jour (vanwege de mot) onbesmet zou blij ven en hij bij een volgenden wedstrijd weer voor 't probleem geplaatst zou worden wat voor en wat achter bij een trui is. De uit vier man bestaande voorhoede viel geducht aan en Verhaaf tippelde al spoedig door de geheele verdediging heen, maar kwam op 't critieke moment te vallen. Een der T.D.C.-backs wilde toen met een hard schot z'n doelgebied zuiveren, maar Ver- haaf's hoofd kwam in de vuurlinie en A.F.C. leidde met 30. Na de thee zette A.F.C. haar aanvallen voort maar liep nog al eens in de buitenspel val en t duurde geruimen tijd voordat Sier huis de stand op 40 bracht. A.F.C. vond het toen welletjes en Merkel bach kreeg gelegenheid z'n kundigheden ten toon te spreiden. Een schot van een meter of 2 afstand in den rechter-bovenhoek was hem echter te machtig en met 41 in 't voor deel van A.F.C. kwam 't einde. ROCJEAN. ADSPIRANTEN A. Mijn compliment, jongens, het gaat goed in Afdeeling B Tot en met heden slechts 1 wedstrijd verloren tegen Ajax uit, 2 gelijk en 10 gewonnen, zelfs de beide wedstrijden van Zeeburgia gewonnen, 't is buiten ver wachting. Rest jullie nog 3 wedstrijden, n.l. Blauw-Wit thuis, en uit tegen D. W. S. en T. W. M. Deze 3 moeten gewonnen wor den en wanneer dan Ajax één keer struikelt zijn we er weer; 't is te mooi, doch het kan, daarom allen volkomen fit op het terrein ver schijnen en wordt me, lieve help, niet ver- Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 10