leidscheplein 2 Onze „Voorjaarscollectie" is gereed. Nog nimmer brachten wij zoo'n schitterende sorteering in MOUSSELINEN, KUNSTZIJDEN, TWEEDSTOFFEN j® w> MÊÈÊÊÊÉÈÊÊÊiÊimHKm gegeven. Helpt nu allen dien eenen middag ons derde. Informeert wanneer en waar de wedstrijd gespeeld wordt, en komt dan allen. A.F.C. Ill, do your utmost! EPPALS. ONZE FEESTELIJKHEDEN. Tenslotte is het toch nog een aardig feest geworden, ons 35-jarig bestaan. Na alle tegenspoed en de weinige mede werking waren de verwachtingen niet hoog gespannen, maar niemand zal kunnen ont kennen, dat we ons lustrum, zij het dan in besloten kring, niet waardig gevierd hebben. Een geslaagde driedaagsche! Vrijdag: Reunisten-diner in la Réserve. Zaterdag: soiree dansante in Bellevue. Zondag: onderlinge wedstrijden en na praatje. Het diner goed en gezellig, de stemming enthousiast, blakerend van liefde voor onze goede club. Prachtige speeches van Galli, Kohier en anderen, een aardig intermezzo van twee lieftallige „dames". Om klokslag 12 uur, dus bij den aanvang van ons nieuwe levensjaar, alle lichten uit en onder geweldige toejuichingen sleepte de ober een monstertaart, met 35 brandende kaarsen, binnen en verraste een drukkerij piccolo ons met een exemplaar van de jubi leum-Schakel. Alle geroezemoes en gelach verstomde, eerst moest dit troetelkind van Jo Wijnand bewonderd worden en direct daarna moest deze vele handjes drukken en loftuitingen en dankbetuigingen in ontvangst nemen. Na vele slapelooze nachten moet hem dit goed gedaan hebben. 't Was al laat, toen we scheidden. Zaterdag: De kleine zaal van Bellevue was herschapen in een Oostersche palmentuin. Prachtige Perzische tapijten, hiervoor wel willend afgestaan door de firma Reizian, sierden de wanden, terwijl tientallen palmen, keurig door den heer Ellens gerangschikt, te samen met het gedempte licht een sprookjes- achtigen indruk maakten. Onze Reds Band sloofde zich geweldig uit en heeft gespeeld als nooit tevoren. Zoowel het Rijnbach-ensemble, met di verse dansen, als de zeven kleine negertjes, met hun English songs oogstten daverende toejuichingen. Het souper was als van ouds en weer was het laat, dat we scheidden. Zondag: 't Whs voor de meesten reeds heel vroeg, toen ze zich naar ons veld spoedden voor de onderlinge wedstrijden. 't Weer werkte gelukkig mede en tegen den middag liepen de meesten onzer, die niet zelf moesten spelen, in hun colbertje rond. Geen wanklank werd gehoord en alles hep vlot van stapel. Als geheel een genoegelijke sportdag, zooals we er helaas maar al te wei nig meemaken. Na afloop bijeenkomst in onze clubkroeg, daarna Enfin, 't was weer laat, dat we scheidden. Als 't eerste definitief in veiligheid is, en dat is gelukkig nu het geval, zou dit nog met een intiem avondje gevierd worden. Alzoo hebben we weer een motief om feest te vieren. Krijgen we er dan nooit genoeg van? Och, man ist nur einmal jung en 't leven is zoo kort, laten we er dus van genieten, zoolang we kunnen. S. WAT OP 19 JANUARI VERGETEN WERD. Zondag 19 Januari was een mooie, sportief hoogstaande dag. Zonder uitzondering heb ben ca. 150 voetballende A.F.C.-ers, tezamen met de talrijke toeschouwers sters) zich kos telijk vermaakt. Het zevende lustrum van A.F.C. werd op het groene veld op uiterst ge noegelijke wijze gevierd. STALEN OP AANVRAAG - 9 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 9