y&zyrnivtq overduidelijk van hun meening blijk, die op vallend afweek van de brieven, die we met ons jubileum kregenenfin, het was weer echt een middag van ontspanning na zes dagen arbeid. De laatste minuten werd er op de tribune geleden: horloges werden geraadpleegd, er werd gebruld, geroepen, tijd, en een lang aangehouden overwinningsjubel. In 14 wedstrijden 7 punten, in 3- wed strijden 6 punten. Waarom nu niet vier maanden geleden enfin, we zijn binnen. HET 2DE IN JANUARI EN FEBRUARI. Er is zulk een periode verloopen sinds de December-Schakei, dat ik er me deze keer van zal onthouden om de resultaten van eiken wedstrijd in dien tusschentijd gespeeld, in bij zonderheden mede te deelen. Feitelijk is er met de grootst mogelijke wis pelturigheid gespeeld, n.m. de 21-nederlaag tegen Hilversum II, de 30 knock tegen BI. Wit II en de 41 sof tegen E.D.O. II, wed strijden. die eigenlijk punten moesten ople veren. Daartegenover staan uiterst verdien stelijke resultaten als de 2O-overwinning tegen R.C.H. II, de dito 8-3 tegen Storm vogels II en de 31-nederlaag tegen Z.F.C. II, hierbij in aanmerking genomen, dat met 10 man begonnen werd, en geen 11e kwam opdagen, integendeel na de rust, door een uiterst betreurenswaardig en in .VF.C celukkig zelden voorkomend incident, wil met zijn negenen moesten voortploeteren. De straf aan Frits Hermans opgelegd, was verdiend en ik ben overtuigd, dat een dergelijk gebeu ren voor de toekomst door ieder, wie dan ook, zal worden vermeden. Zelf was ik 2 maal niet van de partij en ik laat dan hieronder gaarne mijn plaatsver vanger, het beroemde „Halfje" aan het woord: A.F.C. II—BLAUW WIT II 0—3. Op een hard bevroren veld binden boven genoemde partijen den strijd aan. In den aan vang is Blauw-Wit sterker. De verdediging der Rood-Zwarten houdt een minuut of tien stand, doch dan profiteert de middenvoor der tegenpartij van een misverstand in onze ach terhoede en passeert Haaxmaan met een laag schot in den hoek. Beide elftallen vallen nu beurtelings aan. Als weer eens de geheele Blauw-Wit- voorhoede den bal goed opbrengt, maakt een der spelers op gelukkige wijze het tweede doelpunt. Even later is het theedrinken geblazen. De tweede helft vangt aan met een sterk offensief van de Reds. Het elftal van Blauw-Wit maakt geen en kel oogenblik den indruk, sterker te zijn dan dat van A.F.C.; integendeel de aanvallen der Rood-Zwarten zijn veel talrijker. Ondanks het offensief van A.F.C., ziet Bl.- Wit kans haar voorsprong te vergrooten (03). Dit wordt A.F.C. te bar; het doel der Blauw-Witten wordt flink onder handen genomen, maar tevergeefs. Het einde komt met onveranderden stand. HET HALFJE. A.F.C. II—R.C.H. II 2—0. Wanneer de scheidsrechter te 2 uur begin nen blaast, stelt A.F.C. zich op met 2 in vallers. Voor de rust zijn de bezoekers het meest aan het woord, waarbij vooral de rechter vleugel zich onderscheidt. Onze keeper, ge holpen door paal en deklat, weet echter zijn heiligdom schoon te houden. De A.F.C.-voorhoede doet dan ook eenige aanvallen, maar het schieten is slecht en de Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementtsarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop - 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 7