Firma J. NAHUIS - GROENLO middags, ten twee uren op een weiland ergens tusschen Duivendrecht en Abcoude, in allen gevalle ver van de bewoonde wereld, ten einde aldaar de v.v. „Schinkelhaven" te ont moeten, dat deze dagvaarding ter kennis is gebracht aan zijn Huiselijk Parlement, dat dit Parjement vervolgens deze dagvaar ding tot onderwerp van hare zéér lange en zelfs bitse besprekingen heeft gemaakt, dat voorzegd Huiselijk Parlement tenslotte een motie heeft aangenomen, daarbij over wegende: dat de geincrimineerde persoon te beklagen is, en op zijn leeftijd verstandiger moest wezen, dat voorzegde persoon nog slechts één lichaamsdeel, de linker-arm, in gaven toestand bezit, dat de resteerende ledematen noodzake lijk zijn voor het verder in goede orde voort bestaan van het geheel, dat mitsdien deze ledematen spoedigst zoo veel mogelijk in hun oorspronkelijken toestand terug moeten worden gebracht, dat het een zéér goedkoope mop is iemand voor een voetbalfestijn naar Zorgvliet te sturen, dat het geen toeval is, dat er geen voetbal veld in Amsterdam te vinden is, of er is een begraafplaats pal in de buurt, dat elk rechtgeaard Amsterdammer weet, dat Schinkelhaven minstens 3 zeemijlen van Zorgvliet verwijderd behoort te zijn, dat aldus de geheele wedstrijd iets tegen natuurlijks is, en alzoo de geheele dagvaaring in strijd met de goede zeden en het fatsoen, dat de inhoud van de motie luidde: Gezien onze overwegingen spreken wij onze afkeuring uit over de handelingen van geincrimineerde, hem daarbij opdragende zich aan de greep van het college, welke de dag vaarding deed uitbrengen, te onttrekken, dat het tegenargument van geincrimineerde, zijnde een gevuld theekopje, hem bijtijds uit de handen geslagen is, dat voorzegde geincrimineerde zich als goed huisvader bij bovenvermelde motie mits gaders zijn Huiselijk Parlement als steeds heeft neer te leggen, dat bovendien zijn werkzaamheden hem onmogelijk den benoodigden tijd laten zich op te maken tot het festijn en hetzelve tot het einde bij te wonen, dat alzoo geincrimineerde U in overweging geeft voor dezen Zondag een andere doel man gelukkig te maken met een dagvaarding en de uitgebrachte dagvaarding aan geincri mineerde in te trekken. 't Welk doende, enz. Amsterdam, 20 Febr. 1930. w.g. J. W. MERKELBACH. MATERIALIA. Reeds eerder heb ik van deze plaats moeten fulmineeren, tegen gebrek aan zorg van onze leden, voor ons Materieel. Meer speciaal had ik daarbij op het oog, hen, die op onze beide bijterreinen, wedstrijden spelen of oefenen, daarbij ballen in de sloot werken, doch er zich volstrekt niet om bekommeren, of deze weder worden opgevischt. Wij weten allemaal wel, dat het bij de A.F.C. een gemoedelijke boel is en dat het Bestuur er niet van houdt de jongelui te ..maszregeln", maar nu moeten wij tot onzen spijt toch eens een voorbeeld stellen. Een onzer adspiranten de snoodaard, heeft trouwens al meer op zijn zondenregister heeft kortelings een bal in de sloot getrapt en meende ermede te kunnen volstaan den terreinknecht ervan te verwittigen, onder de mededeeling dat hij den bal niet kon opvis- schen, omdat hij niet in voetbalplunje was (wat hem dan toch niet belette te voetballen). Het resultaat is geweest, dat de terreinknecht, welke op ons groote veldencomplex nimmer precies kan weten waar zoo'n bal gebleven is, dezen niet heeft kunnen terugvinden, zoodat de A.F.C. weder een schadepostje van ca. 12.— te boeken heeft. Het is ieder A.F.C.-er genoegzaam be kend, dat wij als 2e klasse club, met een le klasse terreininrichting, ieder dubbeltje twee maal moeten omdraaien voor wij het uit geven, vandaar dat het A.F.C.-bestuur dan ook meent tot krasse maatregelen te moeten TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel - Loonzagerij levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 16 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 16