WIJNAND Co. m H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam Sabel knalt nog even een bal naar den Wandelweg en dan is het tijd. Wij hebben tenminste revanche genomen. Van ons team waren v. Rijn en v. d. Heide Wyma buiten gewoon in vorm. Het kan nóg, jongens A.F.C. V—P. T. II 5—1. Op een keihard bevroren veld (het was pas 11 uur) begonnen we dezen wedstrijd in de volgende ,,officieele opstelling'' Dorlas Sabel - Thijen v. Erp - Dijkman - Slingerland Nijhuis - v. Rijn - v. d. Heide/Wyma - Gros- mann - Witteveen De linkervleugel leverde dus een geheel nieuw aspect op. Als P. T. aftrapt krijgt Otto van Rijn den bal te pakken en trekt er met v.d. Heide Wyma tusschen uit in de eerste minuut heeft de P. T.-keeper het nakijken. On danks den vrij sterken tegenwind blijven wij in den aanval, maar het blijkt, dat van Rijn en v. d. Heide het dit keer moeten doen, daar Nijhuis veel te weinig te doen krijgt en de linkervleugel niet bepaald in vorm is. Zij sla gen er dan ook in den stand tot 40 op te voeren, terwijl de P. T.ers uit een corner hun eerste en eenige goal maken. Hiermede komt de rust. Na de rust, met den wind mee, is er een vrijwel voortdurende druk op het P. T.~ doel geweest, met resultaat 1 goal. Witte veen nam zóó goede corners, dat de aan voerder der tegenpartij hem na afloop kwam bedanken en Flip Grosmann liep zoo hard. dat hij af en toe den bal vergat. Zooals ge zegd slaagde Otto van Rijn er in slechts één goal te produceeren, terwijl hij eenmaal zeer ongelukkig over den uitloopenden keeper tegen de lat schoot. Van onze nieuwe ster- Telefoon 32144 - 47687 - 49209 ren was Slingerland m.i. de beste, en zullen de Juniores hieraan wel een goeden steun hebben. In elk geval zijn er weer twee punten bin nen en als we zoo volhoudenin matters of sport you never can tell." PREVO. Rest ons nog de P. 6 T.-ers te bedan ken voor hunne welwillendheid den oor spronkelijk vastgestelden uit-wedstrijd in verband met den laatsten thuiswedstrijd van het Eerste in een thuiswedstrijd om te zetten. ONTWAAKT II—A.F.C. VI. Ontwaakt was volledig, terwijl A.F.C. met negen man moest beginnen. Het ge volg hiervan was een onmiddellijke belege ring van het A.F.C.-doel, welke ongeveer vijf minuten aanhield, zonder dat het onze tegenstanders mocht gelukken te doelpunten. Toen daarna echter Nabarro en Witteveen resp. de rechtsbuiten- en de linkshalfplaats kwamen bezetten, was het verband in de ploeg volkomen hersteld en was van een overwicht van Ontwaakt geen sprake meer. Integendeel, A.F.C. kwam er steeds beter in en hare aanvallen waren zeer gevaarlijk. Sierhuis, onze eminente spil en ter Woort openden het spel keurig naar de vleugels, waarvan snelle rennen en uitstekende voor zetten onzer buitenspelers het gevolg waren. De verdediging van Ontwaakt speelde echter een zware partij, zoodat ons binnentrio zich niet geheel durfde geven. Ook bij ons bleven daardoor doelpunten uit. Na een half uur wist Rijnbach echter uit een onmogelijke bal een corner te fabrieken. Goed voorgezet, werd deze door den links-back van Ont waakt naar het middenveld getransporteerd, waar Sierhuis zijn kans stond af te wachten en dan ook niet aarzelde deze dankbaar te accepteeren. 01. Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Rcpko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk -economisch is. AJ?.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - L2 -

Schakels (clubbladen) | 1930 | | pagina 12