Nouveauté's voor middag- en avondjaponnen LEIDSCHEPLEIN 2iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;iiiiiiiii BUITENGEWONE COLLECTIE IN Toch valt omtrent den uitslag nog niets definitiefs te melden, zeker niet als de „Stormpietjes Spits den bal afhandig ma ken als deze zijn hoofd letterlijk vergeet te gebruiken en zelfs dus 55 forceeren. Onder veel spanning gaan dan de laatste 10 min. voorbij, die wij met 10 man speel den door het uitvallen van Wybenga. Ver diend en tevreden stellend voor beide par tijen komt dan het einde. Het elftal was als volgt voor heden: J. Veen, Spits, Stradmeyer, Dijkhuizen, Hermans, W. Neseker, Wybenga, Grim berg, F. Meyer, B. Smits en Jb. v. Nek. Vooral Smits een pluimpje voor zijn zeer fraaie 3 goals W. Neseker voor zijn kra nig werk als invaller. Als we den stand bekijken zien we, dat er in deze afdeeling slechts een kop en een staart is. Dat belooft een interessant seizoen te blijven tot het einde toe als liefst 5 clubs strijden om van de fatale plaats weg te blij ven. Gezien de diverse uitslagen zijn we overtuigd, dat elke match weer met dezelfde energie begonnen zal moeten worden. Play up, boys SPELER. BLOEMLEZING. Zal zenden. 1 mnd uitstel s.v.p. Zegt retour Wordt gezonden Onbekend Wordt op club betaald Afwezig Verhuisd Volgende maand. Terugkomen Heeft geschreven Wordt betaald aan Mr. X. Wordt betaald aan Mr. Y. Zal zelf betalen Wordt Januari betaald Komt zelf brengen Retour Betaalt zelf Zal opsturen Niet thuis Nooit thuis Wordt alweer opgezonden? Zal zelf wel betalen Persoonlijk afdoen Adres onbekend Komt zelf wel Is in dienst Is geen lid meer Geweigerd door den vader Bedankt Weet Mr. Q. van Gesloten Is betaald? Naar het buitenland Naar Indië Niets van bekend Zegt opnieuw retour. Herhaaldelijk aangeboden zonder gevolg. Is allang geen lid meer. Is geen lid of donateur. Wordt per giro gestuurd. Afgeschreven Blijft uitstellen Wordt gebracht Moet er eerst over spreken. Wordt op het terrein betaald Zal wel met Mr. Z. behandelen. Commentaar overbodig. De financieele leiders of de „lijdende'' penningmeesters (ze weten het zelf niet). ZATERDAGAVOND-CLUBAVOND. Als je een vrouw hebt, die aan een stuk niets dan nare dingen zegt, denk je met weemoed aan een clubvriend, die rustig een „kaartje legt". Als je „jongste" d' eerste tand krijgt, en je kijkt naar 't andere stel dat maar zit te bakkeleien, krijg je lichtelijk kippenvel. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 6 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 6