VAN TUYLL Feestavond ~m Café-Restaurant Na afloop vuurwerk KONINGINNEDAG Nouveauté's voor middag- en avondjaponnen LEIDSCHEPLEIN 21 op BUITENGEWONE COLLECTIE IN waarvan de kosten onze gewone be grooting te boven gaan. Dit schilderwerk echter is ons aangeboden door een aan tal jonge leden, onder aanvoering van W. Staats en Jan Prent Jr. Onder de roos, en op conditie, dat U zulks niet, eveneens in het geheim, verder vertelt, wil ik U wel zeg gen, dat de jongens dit werk zelf hebben uit gevoerd. Kijk, zoo iets stemt prettig. Tus- schen U en ons, wij doen in onze club niet altijd even pleizierige ervaringen op. Op dit ondermaansche is niets volmaakt en deze ijzeren wet is ook van toepassing op onze ver- eeniging. Maar de geste van zulke jonge leden, welke, met geen andere belooning in uitzicht dan een kogelfleschje, wanneer de Commissaris van Materieel erg in zijn hum is, dit werk hebben aangepakt en wat meer zegt, ten einde gebracht, stemt tot groote verheugenis. Deze jonge snaken, mogen den ouderen spelers ten voorbeeld strekken, en hun blijk van clubliefde moge onzen len elf voor de vereeniging nog meer moeite te ge troosten dan tot dusver het geval was. Dit hopen wij in het belang van de A.F.C. van harte; mocht echter deze hoop ijdel blijken, dan hebben wij voor ons zelf toch de ge gronde verwachting, dat wij een aantal jonge leden bezitten, wien voor de vereeniging niets te veel zal zijn, wanneer zij eenmaal het voor recht zullen hebben in het eerste elftal de eer der aloude club hoog te houden. Een woord van hartelijken dank aan Wim Staats, Jan Prent cum suis is hier op zijn plaats. E. v. O. A.C.C.-NIEU WS. Na de groote overwinning door het eerste te Leiden op Ajax behaald, kwam op 7 Juli j.l. wederom een uitwedstrijd tegen onze oud-tweede klasse vrienden, Phoenix uit Den Haag. De wind stond dwars op het Stokroos- plein, regen maakte het verblijf aldaar tot een zeer twijfelachtig genoegen en iedereen was blij toen inrukken werd gecommandeerd door den Phoenix-captain. Voor 51, druk niet 510, geachte zetter, had heel A.C.C. een beurt gehad. Het team was vrijwel compleet. Overing 16 en Selles met 14 waren de keien. Op 4 voor 39 kregen Lungen en Oliver een bevlieging met als resultaat dat Phoenix voor 47 de mat kon verlaten. Toen zij 3 A.C.C.-wickets neer hadden in de tweede innings voor 27 runs, zorgden Lungen en Frits Riechelman met resp. 24 en 13 not out, dat A.C.C. niet meer het veld inhoefde. Deze match werd dus met 4 runs gewonnen. De week daarop ontvingen wij Quick uit Nijmegen en hadden wij vriend Beuth als gast in ons midden. Tegen een A.C.C.-totaal van 127 (Selles 26, Prent 18, Lungen 18 en J. G. Börnemann 19 not out), stelde Quick 47 runs, dank zij het bowlen van den grooten Wiener, die 8 voor 14 nam. Voor de zoo- veelste maal won hij een match door schitte rend lengtebowlen. De follow-on redde Quick met gemak en met een nederlaag van 80 runs 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! j_ - -ov -- la&aflv' t

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 7