ongeslagen Stormvogels II moest op bezoek komen. Onze gasten verschenen zeer onvol ledig, doch bij ons was de 120 nederlaag nog niet vergeten, hetgeen aanvoerder v. Nek bij zijn woorden voor den wedstrijd onder aanbieding van bloemen memoreerde, ter gelegenheid van het door de Stormvogels II zoo schitterend behaalde kampioenschap in hun le jaar in Res. Ie klasse. Ook van deze plaats nogmaals onze gelukwenschen. Alleen, wij zijn blij dat zij ongeslagen kam pioen zijn geworden maar niet ongeslagen zijn gebleven!! Aan onze 2e elftallers komt de eer toe hun de le nederlaag te hebben toegebracht. Ben Grimberg had zijn dag en had het genoegen zijn persoonlijken goeden kennis, De Waard, aanvoerder en keeper van de IJmuidenaren 4 maal te doen visschen. Het begin was niet bepaald aanmoedigend, daar na eenig overwicht onze links-back den bal in eigen doel werkte. Echter niet getreurd. Ben zorgde voor den gelijkmaker en nog voor de rust voor No. 2 na een goed schot tegen de lat van Maas. Door een penalty bezorgt Ben Grimberg ons dan ons 3e doel punt op fraaie wijze, direct daarop gevolgd door een 4e door middel van een harde schuiver. Onze overwinning gloort. 41 voor op de ongeslagen Stormvogels na de rust. Dat begint er veilig uit te zien. Als echter Spits, die solide backte een overtre ding begaat binnen het strafschopgebied, komt aanvoerder De Waard uit zijn doel snel naar voren en uit een harde .punter" hoog in den hoek scoort hij tegen. (42). Onveranderd komt dan het einde met uit sluitend overblijde gezichten aan onzen kant als gold het een kampioenschap. Zij nog vermeld dat van onze tegen standers nog een schriftelijke dankbetuiging inkwam voor de bloemenhulde en een mede- deeling dat zij van meening waren dat onze beide competitie-matches geen juist beeld van wederzijdsche kracht gaven (120 ver liezen en 42 winnen) en zoo mogelijk nog dit seizoen een vriendschappelijke revanche match zouden willen spelen. Indien dit op korten termijn mogelijk is, zal hiertegen onzerzijds geen bezwaar bestaan, integen deel. Zoude dit echter te lang duren dan is dit door de zomersporten niet meer moge lijk. SPELER. HET 3E ELFTAL. We zijn er. Niettegenstaande het slechte begin van dit seizoen is het ons toch gelukt de degredatie-wedstrijden te ontgaan, dank zij Hollandia II, die nu deze taak van ons overneemt. De wedstrijden allen te memoree- ren of te „verslaan" lijkt mij niet noodig, daar ik aanneem dat heel A.F.C. in angstige span ning en blijde verwachting de vertooningen van het 3de heeft gevolgd, niet steeds langs het groene veld, maar dan toch zeker achte'r diverse drankjes bij den huiselijken haard of ergens anders. De Victorie begon van V.V.A. III uit, waarbij zich eenige incidentjes voordeden. Deze zijn allemaal alweer vergeten behalve het gebeurde tijdens de rust in de kleedkamer, waarvan insiders overtuigd kunnen zijn dat ik dit „incident" niet zal vergeten, daar dit veel indruk cp mij gemaakt heeft. Vermelding ver dient, dat in dezen wedstrijd een invaller linksbuiten de brutaliteit had 2 onhoudbare doelpunten te maken, waardoor de wedstrijd gewonnen werd. Wij hebben hem dan ook onmiddellijk gestraft door hem voor de vol gende wedstrijden te „charteren". De andere wedstrijden zijn van geen belang meer geweest. Het 3e had gemerkt dat het kon winnen en dus gebeurde het. De wedstrijd tegen Hollandia II thuis was heel gezellig en genoegelijk, tenminste een paar blessuren enz. daargelaten. In dezen wedstrijd was onze keeper werkelijk enorm en heeft dan ook de wedstrijd voor ons ge wonnen. Ik moet nu voorloopig afscheid nemen, wegens drukke bezigheden, maar hoop toch het volgende seizoen weer te kunnen spelen. Ik dank de spelers hartelijk voor het enthou siasme, waarmede zij gespeeld hebben en waardoor een bijna zekere degradatie is ont komen. Ik verwacht dan ook voor het vol gende seizoen betere resultaten. - - CAPTAIN. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Compedtiestand 3e elftal; Haarlem II 13 10 1 2 21 72—22 Blauw-Wit III 13 9 2 2 20 44—19 Alcm. Victrix II 14 9 5 18 44—38 Ajax III 13 5 3 5 13 27—29 K.F.C. II 13 5 1 7 11 41—40 V.V.A. II 14 5 9 10 37—50 A.F.C. III 14 4 1 8 9 35—54 Hollandia II 13 2 11 4 20—68 - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 6