WIJNAND Co. H. REPKO Effecten Assurantiën ROKIN 91, Amsterdam Kaarten voor dezen tocht incl. diner zijn a 4.50 verkrijgbaar aan de onder officiëele mededeelingen te vinden adressen. III. En nu eindelijk komt the big hit, de groote aanslag op uw feeststemming en porte- monnaie. Zaterdag 13 Januari 1930 zal het 35 jaar geleden zijn dat de Amsterdamsche Football Club werd opgericht. De traditie getrouw zal dit lustrum niet gevierd worden door een eenvoudige ver- jaardagavondufuif, doch op een wijze een dergelijk evenement volkomen waardig. De 35e mijlpaal in de A.F.C. loopbaan be hoort ingeleid te worden, zoo, dat het bij een ieder die dit meemaakt nog jaren later als een blijde herinnering blijft voort leven. De Feestcommissie, die zich de leiding van dit groot gebeuren zag opgedragen staat echter voor een moeilijkheid. Men kan namelijk zeer bezwaarlijk een vuist maken zonder vingers. Even moeilijk is het geven van een feest zonder beschik king te hebben over de noodige contanten. De A.F.C. kas is als gewoonlijk berooid. De A.F.C. huishouding kost te veel, dan dat er geld voor luxe kan overschieten. Welnu dan. De Feestcommissie doet een beroep op uw aller medewerking. Groot of klein, oud of jong een ieder drage bij, zoo dat een roerende fuif onze 35e verjaardag luisterrijk bejubele. Het volgend plan leggen we u voor. Er scheiden ons nog circa 6 maanden van de fatale datum. Indien wij nu van ieder lid en donateur op een maandelijksche bijdrage van ƒ1.van ieder junior op een van 0.50, en van ieder adspirant op een van 0.25 mogen rekenen, dan kunnen wij een waardig feest op touw zetten. Voor allen, van allen. Zonder uw tegen bericht nemen we aan, dat wij op u mogen rekenen. Voor de adressen van hen die uwe op gaven en bijdragen gaarne zullen noteeren en in ontvangst nemen, raadplege men de opgave op pag. 2 van dit nummer. DE FEEST-COMMISSIE. (Wordt vervolgd). CRICKET. OPROEP. Als de boomen botten - zij het dan traag ze botten dan; Als Fred Sabelson met een ernstig gezicht rondloopt, Als Nic Selles zich weder bij „Eggers" vertoont. Als Dick Bessem over zijn cricket-pres taties van het vorig jaar gaat spreken, Als Willy Brusse niet meer over voet ballen wil hooren, Als de „Schakel' -redacteur je in de stad weet te vinden en om copie over cricket vraagt, )a> dan is het cricketseizoen aangebroken. Maar dan heb ik ook een „oproep" te doen. Wij rampzalige cricketers, die maanden en maanden getwijfeld hebben of het wel ooit Telefoon 32144 - 47687 - 49209 Reguliersbreestraat 24-47 Deelt den prijs welken U betaalt voor een Repko Hoed door het aantal dagen dat U hem draagt en U zult tot de conclusie komen dat een Repko Hoed werkelijk economisch is. - 17 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 17