J.L.H. SMITS CQ Café „Moderne Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Leidscheplein 19-21, Amsterdam Totdat eindelijk een afgrijselijke kreet „KIEN" aankondigt, dat de eerste gelukkige is aangewezen. Wanneer na controle het zaakje in orde blijkt te zijn, wordt opnieuw begonnen. Jan kondigt aan: Tweede prijs, twee prach tige, vette eenden; eigen fabrikaat; en na veel geroezemoes davert de nu reeds schorre stem: 42... 69... 10... Dezelfde uitroepen, dezelfde teleurstelling, tóch gijn!!!!! En als 4 maal een prijs is afgewerkt en Jan's sonore stem te vergelijken is met het geluid, dat een sinaasappelkoopman aan het einde der week voortbrengt hebben we weer een uurtje gezellig gekiend, hebben we weer een clubavond gehad, zooals er eigenlijk iedere week een behoorde te zijn. Maar van gijn gaat de gijn ook af. Toch zullen we maar weer eens gauw. A. C. C. Ondergeteekende, Penningmeester van de Amsterdamsche Cricket Club, deelt mede, dat in de le week van Mei over de contributies zal worden gedisponeerd. Beleefd doch dringend verzoekt hij het geld gereed te willen leggen, om bij aanbieding der diploma's deze terstond te kunnen voldoen. J. BUYS. ONZE FEESTELIJKHEDEN. (Een vervolgroman). No. I. In de eerste plaats zij deze boeiende feuil letonserie benut om uw aller aandacht te vragen voor de, in hoofdzaak ter wille van meine Wenigkeit uitgestelde revanche-dans avond van onzen Reds-band. Band-director Pieksma heeft met miachi- vellistische handigheid beslag weten te leg gen op Woensdag 8 Mei, den vooravond dus van den Hemelvaartsdag en alzoo min of meer een clandistiene Zaterdag. Dien avond verwacht de A.F.C. muziek- afdeeling alle danslustigen, zoo ook die genen die gewoon zijn de evoluties op 't gladde parket belangstellend gade te slaan, in de Kleine Zaal van Bellevue (ingang Marnixstraat) Teneinde het budget niet te zeer te bezwa ren is de prijs der toegangskaarten gesteld op slechts 0.60, incl. bel. Voorts is het slui tinguur bepaald op Two o'clock in the morning, zoodat soupers c.s. eveneens zijn uitgeschakeld. De kaarten zijn verkrijgbaar bij de leden van den Band en bij onderge teekende (zieblz. 2). II. Daar het ons niet gewenscht voor kwam dat de op voornoemden dansavond be spaarde kopeken op nuttelooze wijze ver kwist worden acht de Feestcommissie het wenschelijk u in de gelegenheid te stellen deze op genoegelijke, gezamelijke en vooral aangename wijze te verteren. Velen uwer ligt de beroemde Boottocht naar Hoorn nog versch in het geheugen. Welnu wij bieden u de kans op een reprise van dezen Feesttocht, die bij voldoende medewerking plaats zal vinden op Zaterdag 6 Juli, afvaart circa uur, terugkomst circa 10J/2 uur- Warmoesstraat 42, Amsterdam C. J. DE BOER A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 16 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 16