partij speelde, elkaar niet begreep en B. W. daarvan dankbaar profiteerde door een doel punt te maken, kreeg ik het een weinig be nauwd. Na de rust met den storm schuin achter, kon de B. W. achterhoede onze stormloopen niet van zich af schudden en na een ge zamenlijke opzet, zette v. Schaick goed door en maakte gelijk, de keeper beweerde dat de bal niet „zat" doch de scheidsrechter wees „onverbiddelijk" naar 't midden. Kort daarop maakte Daan aan alle onzekerheid een eind door met een schitterend schot nummer 2 te maken, hetgeen de eindstand werd en tevens het inluiden van het „kampioenschap". Vol gende week de laatste wedstrijd tegen Ajax uit, ook winnen jongens. Jaap hartelijk ge feliciteerd met je kampioenselftal, de verdere spelers eveneens, het is best gegaan dit sei zoen, behalve dan Zondag 14 April. Een juiste stand alsmede verdere bijzonderheden geef ik in de volgende Schakel. L. DE B-ADSPIRANTEN. Het viel mij op, dat in de „Schakel bijna nooit iets vermeld staat van de verrichtingen van ons tweede Adspiranten-elftal. Wanneer men maar een weinigje meer bekendheid gaf aan de wedstrijden, en vooral, wanneer er niet slechts als publiek twee invallers fungeerden, dan zou er zeker met meer enthousiasme ge streden worden. Immers, wat toont niet een wedstrijd als tegen S.A.V.M. 11waarbij zeker wel 20 a 25 kijkers aanwezig waren, waaronder eenige familieleden van de spelers. Denkelijk is het begin om 10 uur wat al te vroeg op Zondagmorgen voor velen, anders kan ik mij werkelijk niet voorsteilen, dat zóó weinig A.F.C.-ers interesse hebben voor dit elftal. De wedstrijd tegen S.A.V.M. was voor elk een een verrassing, voor de spelers zelf mis schien wel het meest Nadat de bezoekers voor rust 01 hadden gemaakt, wist de rechts binnen vijf minuten voor tijd gelijk te maken. Dit was een zeer fraai doelpunt in den boven hoek van den goal. Na afloop was de stem ming door deze tweede overwinning (hier is ieder gelijk spel al een overwinning) natuur lijk tip-top. Het viel mij op, dat Van der Lin den op de middenvoorplaats veel te veel achterbleef. Zondag 21 April speelden wij met eenige veranderingen in het elftal (o.a. Salm midden voor, Berlijn rechtsbuiten) tegen Wilhelmina Vooruit. De scheidsrechter was zoo vriende lijk weg te blijven, waarop Bé Dorlas bereid gevonden werd, als referee op te treden, wat hem uitstekend afging. A.F.C. had vóór de A.F.C.-crs, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 11