IS U REEDS LID DER punt; terwijl ik reeds dacht aan een neder laag van ons elftal, dacht Paul er echter an ders over, hij passeerde gemakkelijk diverse spelers en deponeerde den bal prachtig in den rechter bovenhoek, den stand op gelijk bren gende waarbij het ook bleef, niettegen staande wij toen ver in de meerderheid waren. Na afloop protesteerde S.A.V.M. voor het nemen van een penalty, welke na dien zeer goed genomen werd doch nog mooier door onzen keeper gestopt werd, mijn compliment Warner. Tegen „Wilhelmina V" werd Zondag j.l. met 21 verloren, een andere wedstrijd nam mij in beslag zoodat ik er verder niets over kan schrijven, ik verneem echter dat allen goed gespeeld hebben. L. JUNIORES. Den 7en dezer was ik in de gelegenheid den wedstrijd tegen Blauw Wit te zien, doch het viel mij bar tegen. De 60 nederlaag was volkomen verdiend alleen al om het matte spel; elf jongelui in de kracht van hun leven moeten toch meer kunnen geven. Het grootste gedeelte van het elftal moet maar eens een wedstrijd der veteranen zien, die hun in enthousiast, vurig spel nog al wat kunnen leeren. De wedstrijden na de vorstperiode waren o.a. 17 Maart thuis tegen Spartaan, 24 Maart thuis tegen V.V.A., 7 April thuis tegen Blauw Wit en 14 April uit tegen D. W.S., en 21 April thuis tegen Ajax a; en waren even zoovele nederlagen n.l. 54, 7 2, 60, 60 en 43. Hoe zit dat toch jongelui, is Afdeeling A te zwaar? Zondag a.s. tegen A.V.V. moet weer eens gewon nen worden hoor, ik reken er op. L. DE HOOP DER TOEKOMST. Adspiranten A. Na mijn vorig verslag in Schakel No. 5, werd niet gespeeld voor 17 Maart j.l. thuis tegen Spartaan, gewonnen met 53; daarna uit tegen O.V.V.O., gewonnen met 30.; 1 April thuis tegen Ajax b, gewonnen met 30; de week daarop thuis tegen Ooster park op 't nippertje gewonnen met 21. We waren toen zonder Karei; een handicap, of schoon hij dezen wedstrijd zeer goed ver vangen werd door W. Lulofs; Van Schaick ziek, en verder de minder prettige mededee- ling dat wij de verdere wedstrijden moeten spelen zonder J. Ingl. Arkell, dit vooral is jam mer daar J. de spilplaats reeds zoo mooi be zette, we hopen allen je het volgend seizoen daar weer te zien J. De toestand in deze af deeling was nu zoo geworden dat onze jongens in 11 wedstrijden 9 overwinningen en 2 gelijke spelen bevochten zoodat ze met 20 punten ongeslagen bovenaan stonden, gevolgd door Ajax met hetzelfde aantal wed strijden doch 14 punten. Nog te spelen 3 wedstrijden ieder zoodat Ajax nog gelijk met ons kan komen; met 1 punt uit de nog 6 te halen punten zijn wij dus kampioen. Is het wonder dat ik diverse Heeren vroeg mij met het ongeslagen elftal eens te vergezellen naar de uitwedstrijd tegen Zeeburgia? En zij die daaraan gevolg hebben gegeven mijn hartelijken dank, het spijt mij echter, dat ze niet van een mooien wedstrijd getuige zijn geweest, want het elftal dat gedurende de geheele competitie heusch aardig voetbal te zien heeft gegeven, was er hopeloos uit, ter wijl Z., wat altijd een lastige tegenstander is, juist een mooi vlottend spel te zien gaf. Dat we niet voetstoots zouden winnen was mijn meening direct, doch met 62 te verliezen, nadat we ongeslagen waren, vind ik toch een beetje al te bar. Was het overmoed (we winnen toch wel), of lag het aan het ont breken van den spil? Ik weet het niet, wel wist ik, dat tegen Blauw Wit en Ajax uit, anders gespeeld moest worden wilden jullie kampioen worden. En er is 21 April tegen Blauw Wit anders gespeeld; door omzet ting der middenlinie, Jaap op zijn oude plaats, Jan Prent spil en Adelsberg links buiten was het elftal direct veel beter op dreef,, getuige de overmacht tegen den storm in. De voorhoede was echter niet bij machte een doelpunt te maken, waarnaar wij allen langs de lijn toch zoo smachtend'' ver langden. Toen echter onze achterhoede; of schoon de rechtsback deze reis een beste A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! llllllllllllll illlllllllllllll 10 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 10