Voorzitter: Als U nu voor een poos Uw kaken eens wou sluiten, Dan stonden we misschien in korten tijd weer buiten. 'k Verleen het woord aan het Openbaar Ministerie, 't Eenig rijmwoord hierop is natuurlijk maar Togneri. Doch over dien zal ik sogleich nog wel eens praten. Mijnheer de Ambtenaar spreek, Veldwachters houdt beklaagde in de gaten. Ambtenaar O.M.: Wanneer de klacht ik overweeg, Die hier is uitgesponnen, Dan denk ik, dat beklaagde Beter nimmer was begonnen. Ik hoor niets anders dan van strijden op het veld, Van pootig optreden enz. Is het dies zóó met hem gesteld, Dan is mijn eisch heel kort. Ik wil hier constateeren Dat ik zonder schroom levenslang wil requireeren. Ik herhaal, de eisch is dus en U stemt zeker mee, Hij spele levenslang voor onze A.F.C., Met dien verstande, dat mocht tot spel de kracht ontbreken, Hij zorge een nieuw team van Bosjes op te kweeken. Ie Rechter: Nou, daar zal Pietjes vrouw ook weer heel blij mee zijn. Voorzitter: Ik merk het wel meneer, U blijft weer in Uw lijn, De Ambtenaar bedoelt, dat als hij 't spelen staakt, Hij dan de jongeren tot z'n pendanten maakt, In 't spelen niet alleen, maar ook tot A.F.C..-ers Met liefde voor hun club, en niet dat soort plebejers, Dat van de eene club weer naar de andere rent, Enfin, 'k verspil geen verdere woorden aan zoo'n vent. Ik stel U voor in raadkamer te gaan. Gelukkig is die slechts twee stappen hier vandaan. AF. TERUGGEKOMEN. Voorzitter: Geacht Publiek, 't besluit is eens van stem gevallen En wij zijn overtuigd U onderstreept het allen, Piet Bos is niet aan ons, neen wij zijn hem veel schuldig, Galavazi stap hierop en namens allen: .HULDIG". T»HOP^ A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 7