Dit is voor alles slechts de sport, Nooit schoot in eenig deel Hij ooit sportief te kort. Ie Rechter: Behalve dan met trainen, Van school of huis ging hij wel henen, Maar óp het veld Is onze held Heel zelden slechts verschenen. Voorzitter: Daar begint ie alweer, ik zal me over U, Bij den Minister gaan beklagen, In ieder geval heb ik geen rust Voor U oneervol is ontslagen. Griffier: Intusschen is hij ook getrouwd, Een daad die hem nooit heeft berouwd, Tenminste voor zoover wij weten. Ie Rechter: Oh, jé, nu heeft hij zich ook eens vergeten. Voorzitter: Mijnheer, wij vragen U slechts feiten En niet wat U vermoedt, Anders gaat U ook de laan uit, U begrijpt me immers goed Griffier: U heeft gelijk, 't was een slip of the pen, Ik maakte maar een beetje jèn. Ik zal voorzichtigheidshalve maar niet zeggen Wat hij als geschenk vroeg voor zijn trouwen, Want als ik slechts in Uw lijn mag spreken, Is dat niet geschikt voor 't oor der vrouwen. En een week na z'n huwelijk schoot hij in de haast Tegen H.B.S. een penalty naast. Ie Rechter: In de haast. Hij dacht aan and're zaken. Voorzitter: Ik geloof, dat ik Uw oogen nog moet raken! Griffier, ga alsjeblieft maar voort, Aan dien vent verspilt men elk verstandig woord. Griffier: Ook wil ik nog memoreeren, Dat niet alleen AF.C.-ers z'n spel apprecieeren. Welgevallig viel het oog op Bos van A.F.C. Van de elftalcommissie van den A.V.B. Hij verdedigde de kleuren van onze goede stad En heeft ook hier weer veel succes gehad. Somde ik U alles op Hoe Piet heeft uitgeblonken, Dan zou mijn buurman rechts Nog uren lang hier ronken. Ik meen dat mijn klacht, Voldoende is toegelicht. En hier de ambtenaar moet nu maar verder weten Hoe hij zich 't einde denkt, le Rechter: Nou ik geloof, dat Piet je ook de rest wel schenkt. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 6 -

Schakels (clubbladen) | 1929 | | pagina 6