J. L. H. SMITS ES H. REPKO Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Warmoesstraat 42, Amsterdam Spartaan uit, 14 dezer tegen Zeeburgia thuis, 20 October tegen Oosterpark uit en wel resp. met 32, 42 en 32. De overwinningen zijn er weliswaar, doch de toestand is nog niet zooals het zijn moet en kan; er moet in het veld door allen tezamen met meer vuur ge speeld worden, en het enthousiasme moet niet aan eenigen overgelaten worden. Jullie zult zien jongens: de resultaten blijven dan niet uit, de overwinningen worden grooter, de tegen-doelpunten kleiner. De backs moeten zich beter opstellen en meer elkander aanvul lend spelen, de kanthalfs op hun wing blijven en vooral uitkijken met plaatsen; dat kan natuurlijk vlug en goed en moet niet langzaam en verkeerd gedaan worden. De middenlinie met de voorhoede mee optrekken en vlug terug, wanneer achter gevaar dreigt. En jon gens geen buurpraatje in 't veld houden, daarvoor is de rust en vooral na den wedstrijd hebben jullie tijd genoeg. Gedurende den ge- heelen wedstrijd niet alleen de voeten, doch ook het hoofd erbij. Het elftal, spelende in Afd. B., ziet er a. v. uit: Van Heusden, doel; Kramer en Breedveld, achter; J. J. Furstner, J. H. Ingl, Arkell en J. Prent, midden; H. W. Filarski, D. Ellens, Dijkhuis, Van Schaick en Hannema, voor; overigens een pracht elftal. De volgende week tegen O.V.V.O. thuis moet weer gewonnen worden en dan zonder tegenpunt hoor. Ons doelgemiddelde moet veel beter worden. En nu onze benjamins; dezen zijn ingedeeld in afd. K. met Wilhelmina Vooruit, E.D.W., A.D.W. b, Sta Pal, T.D.O. b, T.O.G. b, en S.A.V.M. b. Zij maakten den 7en dezer hun debuut tegen E.D.W. thuis met een neder laag 90. Dat geeft niet jongens. Ofschoon ik er persoonlijk niet bij kon zijn, hoorde ik toch dat jullie hard gewerkt hebben, en dat is een groote stap in de goede richting; 21 October tegen T.O.G. b uit werd dat flink op den bal zitten reeds beloond wel niet door een overwinning, doch de nederlaag 40 is niet zoo smadelijk meer. Het elftal was Zon- dag j.I.: Schiller, doel (goed oefenen in keepen, F.); Appi Haalmeijer, Oldenburg (prima backstel), G. J. E. Scheepens; Degen- hardt, Warners (een goed onstuwende mid denlinie); D. Prent, J. v. Veen, P. Chris- tiaanse, F. Scheepens, Leoni (een voorhoede, welke voor doel niet pingelt, doch elke kans benut en stevig inloopt). Zooals tusschen haakjes aangegeven moet het worden jongens en dat kan. Zooals mij de leider Zondag mee deelde, zitten er te goede spelers tusschen jullie om geregeld eiken wedstrijd te ver liezen. Moed houden. Wanneer het jullie studie niet in gevaar brengt, dan vooral iederen Woensdagmiddag om half drie komen oefenen onder leiding van Mr. Bollington; dit geldt ook voor de adsp. A en Juniores, jullie hebben daar Zondags profijt van. L. A.F.C.D.E.C. 6—3. De Juniores hebben wraak genomen voor de door ons Eerste tegen D.E.C. geleden nederlaag met 63 en hebben zich ook aan de juiste score gehouden. Hoewel zij voor den aanvang tot de min der aangename ontdekking kwamen, dat ze voorloopig met 9 man moesten spleen, werk te dit geenszins deprimeerend en wist Roe lof van Nek reeds na eenige minuten de score te openen. Dit goede voorbeeld werd spoedig door Otto van Rijn gevolgd, terwijl van Rijnbach plotseling op het idee kwam dat alle goede dingen in drieën bestaan en alzoo den D.E.C.-keeper met een kalm schot liet vis- schen. Toch bleek dit te geforceerd, want D.E.C. kwam allengs in de meerderheid en onze jongens konden met z'n negenen dit tempo niet bijsloffen. Daarbij kwam, dat een onzer :cks het kwaadaardig idee kreeg om den il met de hand te bewerken; een penalty as het gevolg en de stand was 31. Het was voor D.E.C. een koud kunstje om Kijkt naar Uw Hoed. Ieder ander doet het. Reguliersbreestraat 24 in Borsalino- en Wardhoeden 13 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 13