RE O krachten. In een algemeenen aanval doelpunt F.H. wederom (50), terwijl de midden voor ongeveer een kwartier later voor de zesde goal zorg draagt (60). Dit is onze jongens echter te veel. Met het laatste restje enthousiasme, dat nog in hun is. komen zij opzetten. Willy begint met een vèr, hoog schot, dat juist door den keeper gestopt wordt. Otto volgt zijn voorbeeld en de voor hoede spant zich uitermate in. Dit brengt den keeper in de grootste moeilijkheden, maar tot goals komt het niet, hoewel zeker in deze periode een of twee doelpunten ver dient zouden zijn geweest. Dan komt F.H. echter weer in den aanval en een hard schot van den rechtsbinnen wordt door Ostendorf, voor lichaamsbescher ming met de hand bewerkt. Ondanks dat geeft de scheidsrechter penalty, onder heftig protest van kapitein en spelers. De F.H. speler schiet den bal echter zeer sportief zacht in Nabarro's handen. De kapitein maakt nog even kennis met een gevaarlijk veel op kurk gelijkende sub stantie en nadat de F.H.-keeper nog eenige schoten te verwerken heeft gehad, komt het einde met een zware nederlaag. Ware ons elftal volledig geweest, dan had de uitslag zeker niet zoo groot behoeven te zijn, maar daar schijnt dezen laatsten Zondag meer mee gesukkeld te zijn. De Juniores be gonnen tenminste ook al met 9 spelers en werden na de rust gesteund door een tiende exemplaar. Het vijfde begon met 10 man en had na de rust reeds 12 spelers disponibel. Terwijl het arme zesde, heelemaal in Sloten, den strijd met 9 man moest uitvechten. Fred. Hendrik is een zeer sportieve partij REDEKER's SIGARENMAGAZIJN Koninginneweg 67 - Telefoon 26375 en wij zullen gaarne trachten op ons veld, met een volledig team den returnmatch te winnen. De scheidsrechter floot naar aller genoe gen. A.V.B.-REPORTER. V.V.A.-JEUGDTOURNOOI OP 9 SEPT. 1928. In tegenstelling met vorige jaren, toen wij met adspiranten en Juniores uitkwamen, ont vingen wij slechts voor onze Juniores een uitnoodiging, doch wij konden 't dit keer niet tot een prijs brengen. Met het volgende elftal: H. R. Prent, D. H. Veen, H. H. Furstner, O. van Erp, W. Staats, W. Neseker, G. F. Bruggink, O. van Rijn, R. van Nek, A. Elsen- burg, H. Weverink bonden wij den strijd aan tegen Blauw-Wit, waarin wij een gelijk spel (11) konden bevechten. De daarop vol gende wedstrijd tegen H.F.C. werd wederom gelijk gespeeld (22), terwijl de 3e wedstrijd tegen Olympia werd verloren met 20. Het was een elftal met teveel nieuwe gezichten en te slecht aan elkaar gewend om een goed resultaat te verwachten. Wij hebben het dan ook meer beschouwd als oefenwedstrijd om te kunnen zien wat de nieuwe spelers presteeren met 't oog op de competitie, en dat het elftal der Junioren nu goed in elkaar zit, bewijst hun geregelde overwinningen, zooals ik u ver derop zal weergeven. AJAX ADSPIRANTEN-TOURNOOI. op Zondag 23 en 30 September '28. Daar hier een geheele competitie gespeeld werd in 3 Afdeelingen, waren er 2 Zondagen mee ge moeid. Wij werden geplaatst in Afd. B. met Niet één Amerikaansche wagen heeft een 1 a n g e r e n levensduur dan de Niet één!! Bezoekt onze nieuwe Showrooms GEBOUW „ATLANTA" STADHOUDERSKADE 6-12 |j5IGARENMAGAZyN. 11 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 11