Stille Kracht. en onmogelijke dingen wordt het spel echter onderbroken. Eindelijk komt onze voorhoede, aangemoedigd door onzen eminenten grens rechter Kohier in den aanval, maar weet het niet tot doelpunten te brengen. Dan komt het einde. In de kleedkamer blijkt de scheids rechter een hevig Ajax-supporter te zijn, waardoor verder commentaar ons overbodig lijkt. OOGGETUIGE. Onderschrift. Dat er geen thee is voor alle elftallen, is zoo: de kas van A.F.C. kan zich nog steeds niet veroorloven, een filiaal van de V.A.M.I. te financieren. Het kan zijn, dat de referee zwakke momenten had. Maar dat ons elftal aange moedigd werd door den grensrechter RED. Frederik Hendrik IIA.F.C. VI 60. In de verwachting tenslotte, dank zij de hevige krachtsinspanning op clubavond, met een elftal het veld te kunnen betreden, ver scheen ons zesde met negen man op het eenigszins hobbelige en goed bemeste Fred. Hendrik-veld. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onver hoogde Prijzen. Schitterende Coupe Schenkel, die Zaterdagavond om half twaalf getelegrafeerd was, scheen verhin derd, want zoowel hij als Blomberg man keerden op het appèl. De opstelling was dus als volgt: Nabarro; Marsman, Ostendorf; v. Erp, Neseker, Weber; Blindeman, Zeiss, Scholl. Reeds dadelijk komt F.H. in den aanval, gesteund door den sterken wind, die door het eenige kilometers vlakke terrein in de om geving juist iets van een orkaantje krijgt, tegen dat hij het veld bereikt. De achterhoede heeft het zwaar te ver duren en de halflinie moet voortdurend ver dedigend optreden, terwijl een aan de voor hoede afgegeven bal direct weer terug komt. Spoedig opent F.H. de score, ondanks goed keepen van Nabarro, die echter eenige goals had kunnen voorkomen door tijdig uit- loopen, en dra volgt de tweede goal (20). Dan komt A.F.C. opzetten en de F.H.- verdediging moet alle zeilen bijzetten om doel punten te voorkomen. Zij doet dit eenigszins hardhandig en eenige vrije schoppen zijn het gevolg. Een hiervan, goed door Neseker ge schoten, wordt door den keeper verwerkt, terwijl een door den kapitein genomen vrijen schop juist corner gekopt wordt door een der in het doel opgestelde backs. Niettegenstaande dat blijft ons zesde iets in den aanval, mede aangemoedigd door den plotseling opgedoken, tot onzen spijt gebles seerden Kohier, en Zeiss forceert een corner. Deze wordt goed door Schel genomen, Zeiss zet er zijn been onder en knalt een harde schuiver tegen den paal. Je moet maar pech hebben. Dan komt F.H. weer opzetten. Schol, die nu rechtsback speelt, valt te laat aan en het is 30, terwijl eenige minuten later de vierde goal ter wereld is gebracht (40). Teneinde de score zoo laag mogelijk te houden en te trachten na de rust, gesteund door den storm op te halen, trachten wij de resteerende 10 minuten een gezellig spelletje met de uitlijnen op touw te zetten, hetgeen Willy zeer goed afgaat. De rust komt dan met 40. Na de rust blijkt het zware terrein en de enorme afstand reeds te veel van onze jon gens gevergd te hebben, want niettegen staande eenige goede aanvallen brengen zij het niet tot goals. Vooral de halflinie, die hpt den heelen wedstrijd al zwaar te verduren heeft gehad, is vrijwel aan het einde harer Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 10