wr~ v «ntwuhe: Dat er niemand was, die stiekum een gaatje in den bal prikte, dat er ook niemand was, die boven op den bal sprong en zijn tegen standers met een cricket-bat afmaakte, pleit voor de zelfbeheersching der spelers. Ik ge loof niet, ondanks de aanvankelijke vreuqde bij het publiek, dat d:t spel er hier makke lijk zal ingaan. Slechts even over den vastgestelden tijd begon de finale een finale die nu niet be paald veel weg had van een slotstuk bij vuurwerk. R.C.H. had tegen Z.A.C. te veel van haar krachten gevergd, waardoor H.F.C. het makkelijker had, dan men ver wachtte. Met 30 won H F.C., waarmede deze ploeg den eersten keer, dat zij mededong, den Beker won. Onmiddellijk hierop had de prijsuitreiking plaats. Galavazi nam het woord, waarbij hij begon met te wijzen op de toenemende populariteit van het AROL-tournooi. Spr. dankte de elf tallen, die hun medewerking verleend had den, speciaal de new-comers H.F.C. en Robur en drukte er zijn voldoening over uit, dat de wedstrijden zulk een vriendschappelijk en prettig verloop gehad hebben, terwijl over het algemeen zeer goed voetbal gespeeld was. Spr. dankte de pers voor haar mede werking, zeer in het bijzonder het Algemeen Handelsblad voor het uitloven van den beker. Hierna reikte Galli de prijzen aan de ver- eenigingen uit en de souvenirs aan de scheidsrechters. Namens H.F.C. nam Dr. Spoelders het woord. Spr. zeide zeer ver heugd te zijn dat H.F.C. reeds onmiddellijk zulk een succes geboekt had. Bij den aanvang van de finale was het hem reeds een genoe gen te weten, dat de beker mee naar Haar lem ging. Het was een prettige wedstrijd geweest tegen hun sympathieke stad- genooten. Spr. roemde de sfeer en de kame raadschap van dit tournooi. ,,De wedstrijden zijn het ware voetbal geweest. Indien de voet balsport zoo beoefend wordt, behoeft men voor de toekomst van het voetbalspel niet bevreesd te zijn. Dat alle competitiewed strijden zoo zijn mogen!" Spr. brengt hulde A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! UITMOCHT

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 5