J. L. H. SMITS Co. Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied H. REPKO toch saai wordende baistoppen en dribbelen te leeren. Dit elftal of deze elftallen zouden dan echter niet als team aan de competitie moeten deelnemen, want voor den N.V.B. zijn de meesten nog te licht en in den A.V.B. zullen zij niet al te veel leeren, hoogstens een beetje steviger voetballen. Wanneer de geachte Elftal- en Sub-Com missie dit eens in overweging wil nemen, meenen wij over eenigen tijd betere resultaten te zullen krijgen dan tot nu toe. JUNIORES EN ADSPIRANTEN. In verband met de huldiging, die mij ten deel viel op Vrijdagavond 3 Augustus j.l. als leider der juniores en adsprinaten voel ik behoefte, voor het mij aangeboden prachtige cadeau mijn hartelijken dank uit te spreken. Alle juniores en adspiranten, die daar aan mee gewerkt hebben persoonlijk te bereiken is niet mogelijk en ik kies daarom de „Schakel" om mijn gevoelens van dankbaar heid kenbaar te maken. Het zij mij echter vergund een uitzondering te maken en daarom mijn dank aan Otto van Erp en Wim Staats, die als oprichters van dezen huldi gingsavond te beschouwen zijn, alsmede aan „Schaf en „Ernst voor de meer dan vrien delijke woorden en den heer Buys voor de mooie foto's. De avond van 3 Aug. zal mij steeds in dankbare herinnering bijblijven. L. In aansluiting met bovenstaande wil ik toch nog even opmerken, ofschoon ik de opzet van jullie bizonder op prijs stel en zeer sympathiek vind, het toch overbodig was. Je bent lid van een vereeniging of je bent het niet en wanneer je het bent, geef je dan ook geheel en al, beschouw het min of meer als plicht en dat behoeft, volgens mij, niet be loond te worden. De grootste belooning wordt in een gunstig resultaat van je werk gevonden, geef je dus in het elftal waar je geplaatst wordt geheel, kanker niet, ook al gaat het eens niet goed, werkt eendrachtig samen, ziet met elkaar het resultaat te be reiken, wat ik me steeds voor oogen stel, n.l. het kampioenschap, en geloof me jonge lui, dat is de grootste belooning, welke jullie mij kunnen geven; alzoo op weg naar het kampioenschap. Bravo, Vader Langevoort! Red. LUSTRUMVIERING RED's BAND. De geachte Schakel-lezers zullen wel ver langend zijn bijzonderheden te vernemen omtrent de a.s. lustrumfeesten. Het spijt me de lezers in zooverre te moeten teleurstellen, dat bijzonderheden aangaande die feestelijk heden nog niet bekend zijn. Immers eerst sedert eenige dagen heeft zich pas een comité gevormd en het eenige wat ik den A.F.C.'ers kan geven is de namen van de comitéleden. Dit schijnt niet veel, maar voor hen die daarover oordeelen kunnen is het heel veel. Niemand minder toch dan onze „Schaf" heeft het eerevoorzitterschap van dit comité aanvaard. Dit blijk van waardeering van hem voor het werk der band zal ongetwij feld voor haar leden een groote aansporing zijn om hun uiterste best te doen. De leiding van den avond zelve is in handen van den grooten expert op dat ge bied. Iedereen begrijpt wien ik bedoel, elke verdere toelichting is overbodig, alleen zij nog even opgemerkt, dat de heer Vermeulen hier voor de band iets zeer bijzonders doet, daar hij zich uit het openbare A.F.C.-leven volkomen teruggetrokken heeft. Secretaris en penningmeester van dit comité zijn de heeren Jan Bosch en Dick Pieksma. Jan is oud-leider van de Band, ter wijl Dick die functie tegenwoordig waar neemt, beiden zijn dus reeds beproefde krachten, die zooveel fuiven meegemar hebben, dat ze wel weten wat succes heeft en wat niet. Zonder twijfel kan men zich dus reeds nu op een mooi feest in begin December ver heugen en rest mij alleen nog mede te deelen, dat ondergeteekende het vijfde rad aan den wagen is. E. E. LEVENBACH. Warmoesstraat 42 - Amsterdam in Borsalino- en Wardhoeden Kijkt naar Uw Hoed. Ieder ander doet het. Reguliersbreestraaf 24 13 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 13