Stille Kracht, dan is onze goede reputatie een van de weinige dingen, waar we nog trotsch op kunnen zijn heelemaal weg. Arme elftal-commissie! Als ze na veel hoofdbrekens de elftallen heeft opgesteld, moet ze ook nog uitkiezen of de heeren de liedjes van Manna de WijsMouton dan wel Valerius Gedenkklanck mee naar buiten krijgen! EEN SLECHTE INZET. A.F.C.Quick, scriewedstrijden Kampong. Een zeer onvolledig team moest den strijd aanbinden tegen een eveneens met invallers spelend Quick (Den Haag). Ondanks dat we voor rust met 10 menschen speelden, wisten we den stand op 21 in ons nadeel te houden, doch na half-time, toen Lungen ter completeering was gekomen, werd het 41. We moesten nog een verliezersronde spelen tegen Kampong, doch eenige A.F.C.-ers wil den zoo graag naar Amsterdam terug om de finale van het AROL-beker-tournooi te zien, dat we van spelen moesten afzien, hetgeen ons tegenover onze Kampong-vrienden bijzonder speet. Het is wel zeer ja? mer, dat dit Utrechtsche tournooi met zijn speciaal cachet steeds samenvalt met de AROL-beker- wedstrijden. Menige kennismaking is bij Kampong aangeknoopt en in den loop der jaren een blijvende herinnering geworden, die steeds weer terugkomt. Gezien echter onze „halfslachtigheid dienen we het a.s. seizoen goed te overwegen wat ons te doen staat, zoodat we niet weer voor moeilijkheden komen, als in dit tournooi en als spelbreker optreden. Wij zouden niet wenschen, dat het ons overkwam en Kampong verdient een betere en waardiger behandeling onzerzijds. A.F.C. IIH.F.C. II. De eerste competitie wedstrijd bracht ons tegen onze beste Haar- lemsche vrienden. Wel zeer onvolledig moes ten we starten. Hoewel onze linksbuiten een begin maakte met den doelpunten-regen van dit seizoen (dit blijkt achteraf speciaal in ons doel te zijn, oh bittere ironie!) bleek aldra dat H.F.C. niet van plan was het er bij te laten zitten en met een paar welgerichte schoten veranderde dit de situatie weldra tot 21 in ons nadeel, waarmede de rust inging. Daarna waren we eigenlijk nergens. Het groote begin was totaal vergeten en H.F.C. ging lustig scoren tot het 51 stond en Köhlmann er nog 52 van maakte. Onze min of meer humoristische voorhoede met o.a. de buiten gewoon lange Sweighuisen Reigersberg op de rechtsbuitenplaats, de buitengewoon korte Köhlmann later op de rechtsbinnenplaats en daarnaast de als altijd op zijn typische wijze zwoegende Brusse, slaagde er echter niet in den achterstand te verkleinen. Hoewel iets slechter dan verleden jaar (toen speelden we uit 33) was ondanks alles dit resultaat voor zwak uitkomend team niet onbevredi- een II— 5-2) aan Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe gend. H.F.C. was als steeds een prettig tegenstander, dien we echter in eigen home beter partij hopen te geven. Betreffende de wedstrijden H.F.C. Ajax II (1—3) en R.C.H II—A.F.C. II is een concurrent-journalist opgestaan wien'ik echter gaarne het woord laat omtrent de lotgevallen van ons 2de, dat, het staat thans reeds vast, een zwaarder strijd te voeren heeft als het laatste seizoen. Gezien echter het feit, dat het N.V.B.-programma ons in de eerste 4 wedstrijden van het seizoen brengt tegenover de Nos. 1 tot en met 4 van verleden jaar (resp. Ajax II, BI. Wit II, R.C.H. II en H.F.C. II), wedstrijden, waaruit wij als No. 5 toch in 19271928 slechts 1 puntje wisten te sleepen, is er nog geen sprake van om te gaan twijfelen aan de prestaties. De geest is goed en indien de zaken thans nog in de 2 wedstrijdhelften even cordaat worden aangepakt als tegen H.F.C. II en R.C.H. II in de eerste helft, welnu, dan blijf ik optimist. Hoewel thans op het gebied van mijn nieuwen confrater komend, wil ik niet nalaten hier uitdrukkelijk tot uiting te laten komen, Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook ów stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed goedkoop A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 10 -

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 10