■HF Firma J. NAHUIS - GROENLO KOFFIE THEE dat heeft hem populair gemaakt. Met opoffe ring van al zijn persoonlijke belangen. Zon dag in, Zondag uit maakte hij de reis uit Hoorn, was, met uitzondering tegen V.O.C., niet éénmaal absent, plaatste zichzelf op den achtergrond en beoogde slechts één doel, n.L: het succes zijner partij. Als straks de matten opgerold worden, mogen de spelers van het eerste elftal wel gedenken dat het zoo hoogst aangenaam verkropen seizoen met al de mooie club- en persoonlijke successen te danken is aan den captain. „Eenvoud is het kenmerk van het ware". Deze zinspreuk heeft Hans Spruyt bewaar heid in al zijn doen en laten als aanvoerder van het eerste. En juist zijn eenvoud stem pelt hem tot een fijn cricketer, een „good sport" en „fine fellow". In je verdere wed strijden dan Spruyt „good luck". A.F.C. EN DE REDS BAND. Hoewel de lichtelijk tropische temperatuur U dit niet zou doen vermoeden, worden er in zekere A.F.C.-kringen reeds plannen gesmeed om in de waarschijnlijk toch wel weder komende wintersche dagen den A.F.C.- Dames en hun aanhang een genoegelijken avond te bereiden. En van wie kon hiertoe beter het initiatief uitgaan dan van onze eigen muzikanten, die op dergelijke avonden toch al zoo vaak een belangrijke rol hebben gespeeld. Te meer voelen onze Reds-Bandisten zich hiertoe geroepen, daar zij in December hun eerste lustrum op waardige wijze hopen te vieren. Vijf jaar zal het dan geleden zijn, dat Ernst Levenbach, die toen nog niet onder ver lovingsplannen gebukt ging en zijn tijd dus beter kon besteden, met prijzenswaardigen ijver zijn plannen tot het bijeenbrengen van een eigen orchestje doorzette. En alle spot ten spijt, mag Ernst nu met gepasten trots op zijn creatie terugzien. Want niet alleen in eigen kring, maar ook bij diverse bevriende mogendheden, staan onze Jazzophonisten in een goed blaadje. Eén ding valt echter te betreuren, en wel, dat tengevolge van voortdurende mutaties in het finantieel beheer, er thans bitter weinig financien te beheeren vallen. Daar ieder A.F.C.-er het met mij eens zal zijn, dat het niet aangaat, dat het kleine aantal menschen, waaruit de Band bestaat, de groote kosten bestrijdt, waarvan per saldo allen hun ge noegen beleven, doe ik hierbij een beroep op hen, die reeds als donateur stonden inge schreven om hun donatie te handhaven, ter zelfder tijd de velen, die zich tot dusver aan dezen plicht onttrokken, opwekkende zich ten spoedigste als ondersteunend Band-lid bij den nieuwen Penningmeester D. Pieksma op te geven. Op verzoek van deze binnenkort jubilee- rende afdeeling der A.F.C. heeft onderge- teekende de leiding van den Feestavond op zich genomen, een plicht waaraan hij gemeend heeft zich niet te mogen te onttrekken. Een Eere-comité, gevormd uit de elite der A.F.C.-kringen, is bezig zich te constitueeren. Grootsche plannen zweven in de lucht. Aan U thans de kans de U geboden ge legenheid te benutten en door Uw steun de verwezenlijking dezer plannen mogelijk te maken. De onbezoldigd propagandist, P. H. VERMEULEN. ABONNEMENTEN EN ADVERTENTIES. Het is niet prettig een artikeltje aan te vangen met de gedachte, dat het toch niet gelezen wordt, en als dit toch nog wel ge schiedt, dan wordt er helaas weinig acte van genomen. Desondanks heb ik den moed nog maals het belang onder Uw aandacht te brengen, dat er nieuwe advertenties komen. Mocht het aantal advertenties zich in da- TELEFOON 10 Stoomhoutzagerij Houthandel Loonzagerij Bestelt deze artikelen eens bij de Firma J. Casparis van der Laag OVERTOOM 71 Telefoon 21936 U wordt geregelde verbruiker SSISIISbS. levert alle soorten Inlandsch bestekhout als beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsleggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. 7 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 7