Stille Kracht* 6 Zoo is het weer op 't oogenblik, dat ik dit zit te schrijven, maar wie weet? Als dit blaadje verschijnt is het niet onmogelijk dat wij elke 10 minuten onze zakdoek te voorschijn moeten halen om het zweet onzes aanschijns te moeten wisschen en moeite doen onder het nog kale geboomte een beetje schaduw te vinden. Zoo is het weer in Holland! Doch voor het voetbalseizoen bereiden we ons voor als het nog veel te warm is; waarom zouden we ons dus niet voor onze zomersport gereed maken, wanneer het weer er zich eigenlijk ook nog niet daartoe leent? Inderdaad zijn we dan ook reeds eenige weken bezig ons in de kooi te oefenen en op 11 dezer werd onze Jaarvergadering gehouden. De belangstelling was voor beide bezigheden niet wat je noemt „overweldi gend". Wat het oefenen betreft zal dit wel be ter worden. Tot Voorzitter werd gekozen Mr. A. Sa- belson Mahler bleef Vice-Voorzitter en Selles Secretaris. Jan Buijs zal voor de pen ningen zorgen, (hij vertrouwt er op, dat alle diploma's, welke begin Mei worden Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe aangeboden, direct betaald zullen worden) terwijl tot commissarissen de H.H.: N. A. Scheepens, Hoogenberk en Bessem benoemd werden. De elftalcommissie bleef onveran derd; de kascommissie zal bestaan uit de H.H.: Lindner, Bornemann en Oliver. Het voorstel van het bestuur, de contri butie der Junior-leden op f5.te brengen, om de animo voor ons mooie spel onder de jongere A.F.C.-ers te verhoogen, vond al- gemeenen bijval en werd aangenomen. Het eerste en 2e elftal zullen resp. in de le en 3e klas van den N.C.B. uitkomen,het 3e in den A.C.B. terwijl ook met een elftal aan de Zaterdagmiddag-competitie zal wor den deelgenomen. Bij de rondvraag ontspon zich nog een debat over het gedwongen lid zijn van diverse A.C.C.-ers van de A.F.C. Eens en voor altijd zij hier nog eens gezegd: alleen A.F.C.-leden mo\gen lid zijn der A.C.C.'' Wanneer dus een niet-lid van A.F.C. bij A.C.C. wil cricketspelen, moet hij eerst lid der A.F.C. worden; wenscht hij dit niet, dan moet hij het cricketspel in een andere andere vereeniging gaan beoefenen. Ik geloof dat bovenstaand duidelijk is en dat dit het laatste woord over deze quaestie is. Dit over onze jaarvergadering, die door Fred Sabelson goed geleid werd. Vorige week werd aan alle Junioren en Adspiranten der A.F.C., tenminste voor zoo ver nog geen lid van onze vereeniging, een circulaire gezonden met inschrijfformulier om hen aan te moedigen de cricketsport te gaan beoefenen en lid te worden van de dochtervereeriiging der A.F.C., van de Am- sterdamsche Cricket Club. We beoogen hiermede een drieledig doel. le. Hen te brengen tot de beoefening der mooiste, gezondste en nianlijkste zo mersport. 2e. Door hen ook in de zomermaanden veel bij elkaar te brengen, de saarnhoorig- heid, vriendschap en clubliefde onder de jonge A.F.C.-ers te versterken. 3e. In de Amst. C. C. een jonge krach tige kern te vormen om de toekomst der vereeniging op te bouwen. Om hen tot het lidmaatschap aan te moe digen, is de contributie vastgesteld op slechts f 5.per jaar. Onbekendheid met het spel zal wellicht enkelen ervan terughouden zich als lid aan A t'.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang ia. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop 1

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 6