%onni mat vj 3 a raison van f 2.25 per lid speciale hulp wilden assumeeren. De afgevaardigde van Z.S.G.O. was een goede tolk voor deze 90 pCt. toen hij verklaarde de f2.25 lie ver voor verbetering van materiaal te wil len besteden. Zij nog vermeld, dat het volgens een ver slag in het „Geeltje" opgevallen is, dat A.F.C. zoo „dik" vertegenwoordigd was. Blijkbaar met dubbele beteekenis des woords. Het is niet prettig als je afwijkin gen van de slanke lijn zoo aan den kaak worden gesteld. Wat de figuurlijke betee kenis echter betreft, kunnen we contstatee- ren, dat de 4 bestuursleden alsmede eere lid Bosch door hun aanwezigheid demon streerden, hoe men bij A.F.C. voor de be hangen zijner leden waakt en der traditie getrouw, met onzen Bond meeleeft. Onder- geteekende bezoekt reeds een jaar of 13 de A.V.B.-vergaderingen en waar thans secre tariaat en penningmeesterschap in jongere handen zijn overgegaan,is het slechts le appre cieeren, dat deze zooveel mogelijk met de „ins and outs" van den A.V.B. vertrouwd willen raken. (Had ik het niet reeds over de taak van een Bestuurslid?) Aan de aanwezigheid van Mr. A. Sabelson kunnen tal van A.V.B.-scheidsrechters een voorbeeld nemen. Mr. Sabelson toonde be langstelling te hebben voor de organisatie, waarvoor hij Zondag-s zijn vrijen tijd geeft en het min of meer ironische betoog waar mede zijn aanwezigheid in voornoemd ver- slag gememoreerd werd, bewijst alleen, dat de opvoedkundige artikelen „unter Umstan- den voor sommige verslaggevers toch ook wel van nut zouden kunnen wezen, hetgeen wij echter met f 2.25 per lid te duur be taald vinden. Zooals den Leden bekend zal zijn, werd door Piet van der Velden en Nico Selles aan een cursus deelgenomen, waarbij gede monstreerd werd op welke wijze men zelf spelers en toekomstige spelers de geheimen van het voetbalspel kan leeren. Deze bij zonder interessante cursus is thans afgeloo- pen en wij stellen ons voor, dat, zoodra het weer zulks toelaat, genoemde Heeren in de gelegenheid worden gesteld de ont vangen lessen in de praktij(k te brengen. Op welke wijze zulks zjal geschieden zal no.g later worden bekend gemaakt. Voorloo- pi'g zouden wij gaarne zien, dat de spelers, die bereid zijn dezen zomer geregeld te oefenen, aan het Secretariaat opgeven, welke avonden zij beschikbaar hebben. Er is dan een overzicht voor de verdeeling der avon den. Ik hoop, dat het brieven en briefkaar ten zal stro omen!!!! Waar het eerste elftal in de laatste maan den een geduchte aderlating heeft onder gaan en er dus verschillende plaatsen open komen, hoop ik dat tal van jongeren door intensieve oefening zullen trachten, zich voor een dier plaatsen bekwaam te maken. Privé- en Cursusiessen in de allernieuw- ste Sociefy-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitcnte Mej. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen of Prospectus QANSINoTITUU I Y VONDELSTR, 80,TELF,2803I. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 3