li te feliciteeren. Het beroemde „feu sacré" bleek nu pas gekomen te zijn en slechts weinig oogen- blikken later moest de Sportivo Palermo- keeper ten tweede male visschen. Dit keer kende de vreugde der aanhangers geen grenzen. Niet alleen de officials stormden op den maker van het winnende doelpunt af, maar zelfs de politie-agenten, die de orde moesten bewaren, deden mee en ook de dames, hun anders zoo groote gereser veerdheid ten spijt, konden zich niet weer houden, dit voorbeeld te volgen. Dat verschillende minuten met den aftrap gewacht moest worden, behoeft geen be toog en op dat oogenblik werd mij dan ook duidelijk, waarom men het terrein van zulke enorme hekken voorzien had. De menschen hier zijn buitengewoon levendig en druk, zij zijn vlug boos, maar aan den anderen kant ook even spoedig in den zevenden hemel en indien in dit geval de hekken niet aanwezig waren geweest, zouden de minuten, die nu gewacht werden, allicht een uur of meer zijn geworden. Sportivo Palermo speelde als een gesla gen elftal verder en toen San Lorenzo den voorsprong nog wist te vergrooten, was de kampioenskans in veilige haven. Weer eenmaal buiten het veld gekomen, vond ik op straat een buitengewone drukte en op allerlei wijzen manifesteerden de aanhangers van de overwinnaars hun uit bundige vreugde. Een trammetje bleek dan ook moeilijk te krijgen en de klok wees reeds over achten, toen ik den sleutel in het huisslot van mijn pension stak. Weliswaar een beetje laat om thuis te keeren van een voetbal-wedstrijd, maar dit keer kon ik er den goed-smakenden borrel bij Eggers toch niet de schuld van geven. The Scout. DE ALGEMEENE VERGADERING VAN A C. C. Nadat ter elfder ure besloten was om van zaal 4, naar zaal 5 te verhuizen (deze was grooter en kon meer personen bevat ten) opende Afr. Frederik om..... '10 uur de vergadering, dank zij het op dat uur bin nenkomen van een paar leden, waardoor cle vergadering als wettig beschouwd kon wor den. i> En toch hadden de afwezigen dit keer ongelijk. Men had kunnen hooren. hoe A. C.C. eens dat kleine, nietige cricketclubje, bescheiden in de tweède klasse N.C.f?. :be- gonnen is opgegroeid tot een .flinke, goed georganiseerde eerste klasse Club; en de jaarverslagen van den secretaris en' pen ningmeester getuigden dan oök van groei en bloei. Voorts waren de oude getrouwen op hun post - zelfs van Milligen was overgekomen om het wel en wee der vereeniging aan tc> hooren en dankbaar stemden allen in met de woorden, die Fred Sabelson tot Selles sprak om hem hartelijk te danken voor het vele dat hij voor de Club gëduren- den 1027 had gedaan. De rest verliep vlot. Het leek wel of de staart van een innings bezig was, zbo snel wist de voorzitter de agenda te verwerken. Het presidium komt bij Fred terecht en een betere man is niet te vinden. jan Buijs zal zich over de financiën; ont fermen en ook dat is „Safe''; zoodat wij in komende jaren geen kopzorgen zullen hebben hoe het 'Bestuur samengesteld zal moeten worden. Als het weer omslaat, de vorst voorbij is en de zon zich vertoont, gaan wij oefe nen (deze zin is meer bedoeld voor de annalen, opdat het nageslacht zal weten, dat het in April 1928 ook raar kon spoken). Blijft over: bescheiden wenschen en raad gevingen dat de oefenkooi druk bezocht zal worden (cricket leer je nu eenmaal niet in je huis kamer) dat de matches uiterlijk om 11 uur be- A F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 11