34000 Elke A.F.C.-er geeft de voorkeur aan de ENTAM-TAXI'S - BEL OP 12 verdere reparaties, nieuwbouw én verlich ting ver over de f3000.— hebben gekost? Voeg daarbij salaris terreinknecht, terrein- huur, materiaal, hoofdelijken omslag en con tributie N.V.B. en A.V.B., Reiskosten voor 3 elftallen, trainer, licht etc. etc. om alleen maar de belangrijkste uitgaven te memo- reeren, dan zal het iederen serieusen lezer duidelijk zijn, dat alleen met de uiterste zuinigheid beide eindjes aan elkaar ge knoopt kunnen worden. Bij de groote uitgaven, welke wij ons dit seizoen hebben moeten getroosten, zouden wij dan ook voor een ernstig deficit te staan zijn gekomen, indien niet uit vrijwil lige bijdragen ca. f 2000.ware ontvangen. Is het wonder, dat de financiën op iedere Bestuursvergadering een ernstig punt van bespreking uitmaken?? En kan men zich erover verbazen, dat dan wel eens in min der vleiende bewoordingen over de wanbe talers onder onze leden gesproken wordt en er telkens weer maatregelen beraamd wor den om de malafide wanbetalers kwijt te raken? Het Bestuur is er dan ook voortdurend op uit om ons mooie terrein, ons grootste be zit, waarop onze leden met recht trotsch zijn, zooveel mogelijk productief te maken. Niemand zal het ons dan ook euvel duiden, dat wij voor het afstaan van ons terreinen complex als oefen- en speelterrein aan het N.O.C. een bescheiden vergoeding Verlang den, teneinde voor de door het intensief bespelen eventueel noodig geworden her stellingen, gedekt te zijn. Reeds sinds lang maken wij N.V.B. en A.V.B. op ons terrein attent en houden ons voor bijzondere wedstrijden, als Stedenwed- strijden, oefeningen van Olympische elftal len, beslissingswedstrijden etc. aanbevolen. Jammer genoeg tot nu toe slechts met zeer magere resultaten. Verschillende vereenigingen hebben de gewoonte een uitstreksel der Notulen der Bestuursvergaderingen in haar Clublad te publiceereri. Om meer dan één reden lijkt mij dit zeer goéd. Vooral bij ons, want ik vermoed, dat b.v. menig wanbetaler uit Lakschheid, zich na lezing van het boven staande haasten zal zijn penningskens aan den penningmeester in te zenden. (Wat een optimist ben ik toch!) Verder blijven de leden voortdurend met den gang van zaken op de hoogte en onge twijfeld zal dit voor velen een prikkel zijn, ook hunnerzijds, zoowel in als buiten het veld, hun best te doen, om - al is het nog zoo bescheiden tot de handhaving en bloei onzer A.F.C. bij te dragen. Vele han den maken licht werk! Wanneer ooit, dan is dit gezegde in de A.F.C.-familie zeer zeker op zijn plaats. In plaats van de Notulen, stel ik mij voor in de toekomst op deze plaats ge regeld eenige hangende vraagstukken te be spreken, en beveel dit eerste artikel bij wijze van inleiding met den meesten na druk in de welwillende en serieuse aandacht van allen, die het goed met A.F.C. mee- nen, aan 1. H. Qalavazi. CP L| A KV- I "T I FQ" Pr'js per plaatsing f 1.—per 6 plaat- K ,,OUnrtr\t.L I L_0 singen f5.50, 12 plaatsingen f10.— v De elegante Sportman draagt altijd p. H. VERMEULEN M. v. d. ZAKEN's LUXE SCHOEISEL De Academische Boekwinkel In 't Huis met de Luifel Overtoom 139 Telefoon 29595 Grimburgwal 13 Telefoon 48312 D'. ELLENS BLOEMENMAGAZIJN A. F. C.-ers! AMSTELVEENSCHEWEG 93 Koopt Uw Bloemwerken bij het Bloemen- TELEFOON 20320 w XY/FI ™agaziin J. W. WELSCH Oosterpark No. 11 Leverancier Bloemwerken aan Vereenigtngen AMSTERDAM. Telefoon 51288 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 12