9 Onbegrijpelijkerwijs schijnt de voorhoede na deze wedstrijden al haar kruit verschoten te hebben. Het scheen tot nu toe werkelijk te ge makkelijk gegaan te zijn. Maar toch moet hier niet alle schuld op de spelers geschoven worden. Vrouwe Fortuna, die tot nog toe ons niet ongunstig gezind scheen is blijkbaar afkeerig van ons geworden. Werd tegen Sloterdijk al op een buitengewoon benauwde manier gewonnen, nog veel erger was dit het geval tegen Ajax. Het was een wedstrijd, die de spelers nog lang heugen zal. Het had den heelen dag en nacht gegoten en het terrein was totaal onbespeelbaar. Na rust toen we den feilen wind tegen kregen en den striemen- den regen in ons gezicht kwamen we zelfs met 1—0 achter te staan. Ondanks sterk overwicht der onzen, stond het na een half uur spelen nog 22 en nadat er nog ette lijke keeren vlak naast, over en tegen de paal geschoten was, kwam eindelijk het winnende doelpunt voor A.F.C., waarna de scheidsrechter tot ieders genoegen het ein de blies. Zondag j.l. traden we tegen S.L.T.O. in het veld met het vaste voornemen revanche te nemen voor de op hun veld geleden nederlaag. Maar al spoedig bleek, dat ook nu het geluk niet met ons zou zijn. Letterlijk alles wat A.F.C. deed mislukte, terwijl onze tegenstanders niet over pech te klagen hadden. Over het eerste doelpunt ontstond twijfel, of dat door een der onzen of een der tegenpartij gemaakt werd. Het tweede werd door Vermeer, die overigens een zeer goede partij speelde, gedeeiderd in de uiterste hoek getrapt. Geheel S.L.T.O. trok zich nu met een 2—0 voorsprong in de verdediging terug'. Ondanks dat vrijwel alles geprobeerd werd slaagden wij er slechts in de eer te red den, waardoor S.L.T.O. twee kostbare winst punten meer heeft behaald dan wij. DE JUNIOREN. Deze vormen met Prent, v. Gaaien,Breed- veld, v. Erp, Cardozo, W. Neseker, E. Fet ter, van Rijn, Staats, Sabel, Langevoort, een elftal wat er zijn mag en ze zouden ook een goede gooi hebben gedaan naar het kampioenschap, wanneer ze geregeld in deze formatie waren uitgekomen, echter de sub-commissie wikt, de elftal-com'misu sie beschikt, er werden geregeld .een .of twee spelers naar hoogere elftallen ge dirigeerd. Tegen Swift thuis speelden ze echter tamelijk volledig en boekten dan ook een goede 4—0 overwinning, zelfs de aanvoer der was van de partij, over dezen zal ik niet veel zeggen, omdat het „in de familie" is, doch ik geloof wel, dat vele kantloo- loopers het met mij eens zijn, wanneer ik schrijf, dat zijn spel vooral in de voorhoede goed is. Het aanvalquintet is trouwens over het geheel genomen zeer goed. Otto en Emil verstaan zich uitstekend met elkaar, Staats als middenvoor is vol doende bekend, terwijl Sabel een doorzetter vari je welste is en daardoor dan ook al menig doelpunt gemaakt heeft, jammer dat hij, de kolos, zoo vaak gehandicapt is door de slechte terreinen, waarop hij zich zoo moeilijk kan verplaatsen. De (middenlinie met v. Erp, Cardozo en Willy, steunt de voorhoede goed, echter moet Otto niet te veel naar binnen staan. Cardozo Joegrijpt zijn spilplaats zeer goed, terwijl Willy als altijd de fox-terrier is. De backs v. Gaaien en Breedveld ,zijn subliem, vullen elkaar prachtig aan en zijn zeer moeilijk te passeeren, terwijl wanneer dat wel het geval is doelman Prent zijn heiligdom op prima wijze bewaakt; hij is watervlug, stelt zich goed op en werkt goed weg. Wanneer nu in het veld geregeld met het noodige vuur gespeeld wordt, slaan jullie aan het eind der competitie op de ranglijst een goed figuur. DE ADSPIRANTEN. Na mijn vorig verslag valt er over de jongste afdeeling niet veel meer te vertel len, d.w.z. ze speelden slechts twee wed strijden; thuis tegen Ajax B en uit tegen D.D.S. Zij hebben door deze beide over winningen hun doelgemiddelde belangrijk verbeterd, de eerste leverde 120, de twe- de 12—1 op! We moeten echter niet uit 't oog verliezen jongens, dat beide tegen standers de zwaksten in deze afdeeling zijn, wanneer jullie a.s. Zondag 26 Febr. tegen D.W.S. uit een overwinning bevecht, is dat een mooi resultaat te noemen; ik weet echter, dat jullie mij niet voor niets aan de kant laat staan, doch alles in 't werkt zult stellen,t wee puntjes mee naar huis te nemen, en het kan met het elftal A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1928 | | pagina 9