A.F.C. behoudt haar kans. V.V.A. met 6-1 verpletterd. wr OPGELET G. J. EILERS Co. I November bleef tot het laatst toe voor ens een ongeluksmaand. Na de nederlaag tegen Velox en het ge lijke spel tegen H.V.C. moesten wij op den laatsten November-Zondag de vlag strijken voor het wisselvallige Haarlem. Als wij ooit op een dag pech' gehad heb ben, dan was het wel op dezen Zondag. We vertrokken naar de Bollenstad zonder Tonny Knopper, die met influenza te bed lag. Daar voor in de plaats werd Jaap van Nek opge steld, terwijl wij Romunde als reserve me denamen. Helaas bleek, dat we "Romunde maar al te zeer noodig hadden, want onge veer twintig minuten na den aanvang móest Piet Wolters het veld verlaten, waarbij bleek, dat hij een bloeduitstorting in den tenkel had. Juist in de periode,, dat A.F.C. rnet tien man speelde, wisten de gastheeren de leiding te nemen. Toen Romunde het veld betrad, was er weer een ander onge luk. Tinus Koeslag was namelijk gevallen, waardoor hij geheel versuft was. Het was dan ook wel een optimistisch stel, zooals we in de kleedkamer tijdens de rust bij elkaar zaten. 1 0 achter, twee spelers geblesseerd en geen invallers inee,r. Tinus Koeslag trachtte zichzelf dus zoo ver op te kalefateren, dat we tenminste met elf man weer het veld konden betreden. Zeer sympathiek was in dit verband de geste van Arie Bieshaar, den Haarlem-cap tain, die aanbood, te wachten met den af trap tot A.F.C. zich weer een elftal kon noemen. Enfin, de tweede helft nam een aanvang, doch de geijkte term, dat die helft met frisschen moed begonnen werd, kunnen we hier gevoegelijk achterwege laten. De ge volgen lieten zich niet wachten. Ben Smits maakte met een prachtigen kopbal no. 2, vijf minuten later was de stand 3— 0, waarna met een penalty het vonnis geheel aan ons voltrokken werd. Even tegen het einde zorg de Wijbenga er voor, dat de oude, veel beproefde eer althans mee naar Amsterdam genomen kon worden. Na dezen wedstrijd waren we niet alleen onzen voorsprong kwijt, doch boekten zelfs een, zij het theoretische, achterstand. Er bestond echter een goede kans, dien ach terstand te elimineeren, daar we 4 Decem ber Zeeburgia op ons veld ontvingen. De wedstrijd begon onder goede voortee kenen; Tonv Knopper was geheel hersteld en verder was Sint Nicolaas ons komen verrassen met een doelverdediger, Swijghui- (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amsterdam j A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 9 ft BIJ „DE NIJVERHEID" Te.egr-adres - BEVERWIJK - Tel. 2228

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 9