tovt cjva mal Ikuvte TRAINING! Na de in de vorige „Schakel" reeds be sproken tegenvallers in de wedstrijden tegen „Velox" en H.V.C., zijn de resultaten der ontmoetingen tegen „Haarlem" en „Zeebur- gia" verdere groote teleurstellingen geweest. Voorval voor hen, die meenden, dat wij thans regelrecht op weg waren naar het kampioenschap. Toch is de kans, alhoewel gering nog) niet geheel verkeken. Wanneer slechts alles gedaan wordt, wat men onder deze omstandigheden en met dit schoone doel voor oogen, doen moet, dan is er zelfs nog een heel goede kans. Echter, en daar wilde ik het over hebben, onze eerste elftallers en eventueele reserves, Schijnen hiervan de beteekenis niet te be grijpen. Ik bedoel daarmede in de eerste plaats de training. Indien de Clubkas zoo vet ware geweest, om de hooge kosten van trainer en verlich ting, zelf te dragen, dan reeds had men mogen verwachten, dat onze spelers, door drongen van hun verantwoordelijkheid en met heilig vuur bezield, de hun geboden gelegenheid met beide handen zouden aan grijpen. Niet alleen om dien anderen 300 A.F.C.-ers een nleiziertje te doen, doch om zelf een kans te maken, het volgend jaar in de eerste klasse uit te komen. Hoeveel te meer geldt dit, nu deze hooge kosten door slechts een klein kringetje van enthousiasten gedragen worden,, waarvan weer enkele het leeuwenaandeel voor hun rekening namen. Helaas schijnen niet alle spelers hunne plicht te begrijpen. Het enthousiasme van bovenbedoelde milde gevers krijgt op die manier wel een koude douche! Niet alleen, dat nu alle moeiten en kosten grootendeels tevergeefs dreigen te worden, doch men loopt kans eenige oude steunpilaren op be treurenswaardige wijze voor het hoofd te stooten. En dezen dank hebben zij toch ze ker niet verdiend. Komaan Heeren, toont het hart op de rechte plaats te hebben, toont dat gij ke rels zijt, op wie de A.F.C. rekenen kan. Komt Woensdagavonds als één man, on danks regen en koude, opdat de mooie da den van anderen, door Uw daden rijke vrucht dragen. Met woorden komt men er niet. En laat mij nu niet hooren: „wij zijn geen slaven!" want dat bewijst reeds dat gij geen vrijen wil hebt. Alleen die man 5s vrij, die zijn eigen zwakheden^ in dit ge val de gemakzucht, etc. overwint! En als gij ondanks alle tegenslagen, er dan straks toch nog in geslaagd bent, het kampioenschap te behalen, dan zult gij den dank van honderden A.F.C.-ers verdiend hebben, den dank voor Uwe opofferingen, voor de kleine ongemakken, die gij gedra gen hebt uit liefde voor Uw' vereeniging, voor onze oude en naar wij hopen, nog al tijd jeugdige en frissche A.F.C.!! En tot Uw eigen voldoening! I. H. Galavazi. Privé- en Cursuslessen In de allernieuw ste Society-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitente Mej. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen of Prospectus dansinstituut VONDELSTR, 80,TELF,28031. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 8