Pieternel. De leden van de elftalcommissie hebben heel wat uit te staan, 'Thomasvaer Nou en dan de enquêtecommissie, die overal heen moet gaan. Hun wensch ik meer waardeering en dankbaarheid, Voor den door hen aan A. F. C. geschonken tijd. Pieternel. Nu heb ik nog iets op m'n geweten, Jij had hem natuurlijk glad vergeten. Komt hier, Thomasvaer, en hoort, Het is de oude Langevoort. In dc week bezoekt hij (volgens z'n zeggen) z'n klanten, En 's Zondags steeds de adspiranten. En spelen de adspiranten niet, Men hem steeds bij de Junioren ziet. Ondanks, koude, sneeuw of storm, Is z'n enthousiasme enorm. Thomasvaer Hij leidt hen dus in goede baan, Tot hei! van het rood-zwarte vaan. Ik hoop dat alle andre heeren, Zijn werk zeer zullen apprecieeren Want in stilte werkt hij mee, Aan de toekomst der A. F. C. Ik wensch hem in '28 tonnen goud, Verdiend in het geschaafde hout. Pieternel. Maar Thomasvaer, wat ben jij toch voor een vent, Je vergeet heelemaal het vrouwelijk contingent. Wat zou A. F. C. toch moeten beginnen, Zonder al haar lieftallige supporterinnen? Thomasvaer. Ja, dit punt heb ik niet aan durven raken, Want anders zou je me weer een verwijt kunnen maken, Dat ik te veel denk aan de feeën, die de tribune bevolken, En je weet, m'n huw'lijkshemel moet zijn zonder wolken. Maar je hebt gelijk en voor hen mag ik het lijden, Dat ze gauw hun gilletjes mogen slaken bij promotiewedstrijden. Pieternel. Een Nederlandsch Olympische voetbalkampioen, Wensch ik den mannen, die in den Haag de voetbalzaken doen. Thomasvaer. Maar ze moeten daar óók leeren, dat secretarissen, die schrijven, Van spoedig antwoord niet verstoken behoeven te blijven. Pieternel. Zeg, Thomasvaer, ik krijg honger; laten we nu stoppen met wenschen, Als we iemand vergeten, vergeven ons dat wel de menschen. Thomasvaer Wij vergeten niemand, wij wenschen allen A.F.C.-ers zonder uitzondering, Een gelukkig jaar en geen tweespalt onderling. Beide zingend af: A. F. C. ga nooit verloren A. F. C. moet bovenaan. (rest gaat verloren achter de coulissen). Samengeflanst doom BÉBÉ en ANGOSTURA Jr. - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 5