4 En kijk je naar den stand, Dan sta je versteld. Het degradatiespook grijnst, De elftalcommissie peinst Hoe ten spoedigste die zaak wordt hersteld. Thomasvaer Komt, kampioenen van 't vorige jaar, Zet je tanden eens flink op elkaar, En laat je tegenstanders zien, Dat je nog tegenstand kunt biên. Ik wensch je allen veel sterkte en beleid, Om te komen uit die benardigheid; Anders roept men Theo en Ernst maar voor 't front, En dan is die zaak direct weer gezond. Pieternel. Dan zijn er nog de spelers van zes, vijf en vier, Die spelen ook niet altijd voor hun pleizier; Want het is heusch geen gijn Steeds te spelen op een slecht terrein. Soms is 't een woestijn, dan weer een moddersloot, Dus is 't geen wonder dat 't menigeen verdroot. Thomasvaer. Dat zal in het vervolg wel beter gaan, Want de A.V.B. heeft op dit punt reeds veel gedaan. Ik wensch den spelers nog een paar jaar geduld, Dan wordt deez' wensch ook wel vervuld. Pi eter nel. Toch had het Bestuur nog veel meer moeilijkheden, Zonder het elite corps der A. F. C.-eereleden. De mannen die voor de club met hart en ziel hebben gewerkt; Zonder hen had men van A. F. C. niet veel meer gemerkt. Thomasvaer. Dat is zeer zeker, en van hen staat Schaf bovenaan, Die heeft wel het langst op de bres gestaan. Voor hem moet het groote voldoening zijn, Dat A. F. C. zich beweegt in stijgenden lijn. Pieternel. Ja, Schaf is Eerevoorzitter, hem kan men niets méér geven, Dan dat hij binnenkort A. F. C.'s eersteklasserschap mag beleven. Thomasvaer. Gé, de man van den Arolbeker, mag ook wel op prijs worden gesteld, Hij steunt de club met wijze raad en met geld. Hij maakte met Fons de avondtraining een feit, En dat moet ik zeggen, hoezeer 't mij ook spijt: De lamlendigheid der spelers heeft hun veel teleurstelling gebracht, Dat zij zich verbeteren, wordt van hen verwacht. Pie ter nel. Voor Vermeulen, den feestcommissaris heb ik een zwak, Hij speecht zoo gezellig en met zoo'n gemak. 'Thomasvaer. Dan moet je maar eens naar de Grimburgwal gaan, Daar kan je hem tusschen z'n boeken zien staan. Duizenden klanten wensch ik "hem, al is z'n winkel klein, Hij kan dan feestcommissaris in z'n eigen huisgezin zijn. v. Ooy, Kohier, Brass blijft helpen de A. F. C. Veel "kunt ge nog doen, uw steun telt dubbel mee. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 4