3 Tafelkleedjes verkoopen en notulen schrijven, Daar kan geen mensch gezond hij blijven. Het beste is dat z'n klanten hem met veel orders beloonen, Dan krijgt hij tenminste weer kleur op z'n koonen. En den commissaris van materieel, bijgenaamd Jet, Wensch ik veel gras op het veld en geluk bij quartet. Pieiernet. Dat zijn goede wenschen voor die lieden, Maar wat wil je nu den spelers bieden? Thomasvaer. Den spelers van het eerste elf Die wensch ik, dat spreekt vanzelf, Het juiste schot in hunne schoenen, Opdat zij worden kampioenen. Ik wensch daarom de club een spelersschaar, Die het goed kan vinden met elkaar. Qeen gekanker of gezeur, Weg met Charles' slecht humeur. Weg Thomas' zuur gezicht, Doe je best, dat is je plicht! De vleugelspelers wensch ik vitess' Die bij moog' dragen tot succes. Verder wensch ik Piet een formidabelschot Pieternel. En dan komt de- halflinie aan bod, De aanval heb je genoeg toegezongen Thomasvaer. Hen wensch ik een stel sterke longen. Zij moeten steeds staan op de bres En veel profijt trekken van Reijnolds les. Altijd maar kaiken, lcaiken, kijken En van hun ausdauer laten blijken. Pieternel. Links trappen onze backs met hun scheenen Thomasvaer. Dus wensch ik hen twee rechtsche beenen. Pieternel. In 't visschen is onze keeper vlug. Thomasvaer Daarom wensch ik hem een breeden rug.. Want meestal moet hij 't ontgelden, En begint men 't eerst op hem te schelden. Verder veel mazzel en broch' Opdat hij z'n doel goed beschermen moog'. Pieternel. Het tweede behoef je met spelers Als Huyer, Jaap, Maas en Rood, Voorloopig niets toe te wenschen, Want bij hen bestaat geen nood. Thomasvaer. Al worden ze dan ook eens geen kampioen, Toch wensch ik hen een prettig voetbalseizoen. Pieternel. Met het derde, o schrik niet, Is het anders gesteld; A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 3