Café „Moderne" Leidscheplein 19-21, Amsterdam Houthandel J. Vink 15 terdag, moge worden opgemerkt, dat de meisjes van captain Ruijs en van Reijenga, hare uitverkorenen hadden vergezeld. Hulde aan deze gezonde dochteren van Kenau Si mons Hasselaar. Van dezen wedstrijd veel te zeggen z,oude overdreven zijn, wij hebben gewonnen, om dat wij winnen wilden, ten slotte, omdat wij iets minder slecht speelden en last not least door het uitstekend keepen van Jan Veen. Met een zelf-verzekerheid waar Karei Alandt jaloersch op zou zijn. Overigens vond jongenheer Veen nog den tijd ons geregeld van het verloop van den wedstrijd V.V.A. IA.F.C. I op het aan grenzende veld, op de hoogte te houden. De belangstelling voor ons eerste, werd ons eenmaal bijna noodlottig. Toen het eerste er 31 van maakte en een eindoverwinning vrij zeker werd voor A.F.C. 1, stonden elf A.F.C.-ers van het derde te dansen en dit onder den wedstrijd tegen Watergraafsmeer II. Je beleeft wat op je ouden dag. Wat nu de kansen van ons 3e elftal aan gaat, deze zijn volstrekt niet hopeloos meer. Er dient alleen aangepakt te worden. Wan neer de spelers eens een voorbeeld namen aan onzen krachtman Willy Brusse, zouden de resultaten van het derde aanmerkelijk beter worden. Het is steeds een genoegen dezen vijand van H.O. te zien z;woegen, twee maal drie kwartier lang en hoe er ook met hem gekegeld wordt, zijn goede humeur verliest hij niet, terwijl hij zijd harde werken zeer vaak met resultaat bekroond ziet, hoewel hij toch in voetbaltechniek verre achter staat bij spelers als Overing en Dijkhuis. Deze spelen het spel welover- legd, alsof ze biljarten en hoewel tusschcn biljareti. en voetbal in zooverre een pa rallel te trekken is, dat bij beide de her sens gebruikt dienen te weden, bij laatst genoemde sport treedt toch ook nog een element op den voorgrond van anderen aard. Om een voetbalwedstrijd te winnen moet het geheele elftal met dien wil be zield zijn en eendrachtig gedurende den vellen speeltijd alle capaciteiten der her sens en spieren uitbuiten. Dat ook ons eerste elftal dezen wenk ter harte neemt is de wensch van VETERAAN. ONS VIERDE- Het 4e elftal schijnt momenteel den waren vorm gevonden te hebben. Nadat de eerste vier wedstrijden afwisse lend met groote cijfers gewonnen of ver loren waren, bleven de spelers verder het goede _pad bewandelen, en klonken de ver dere tegenstanders aan hun zegekar. Het is jammer, dat ook dit elftal met het oude euvel te kampen heeft; de laatste wed strijden kon men geen een keer volledig den strijd aanbinden. Vermelding verdient o.a. de wedstrijd tegen S.D.S. Op het aanvangsuur stonden ongeveer 5 spelers gereed. Haastig werden eenige veteranen en adspiranten gerequireerd en C. J. de Boer Lodewijk Tripstraat en Jacob Catskade Amsterdam - Telef. 42970 Handel in alle soorten Vuren- en Greenen-Houtwaren A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 15