Koopt bij hen, die in dit blad adverteeren 14 Gaarne hoop ik, dat de return-matchés tegen beide tegenstanders veel betere re sultaten opleveren. Het kan en daarom zal het zoo zijn! In onze ploeg bleken vooral Huijer en Jan Alandt op dreef, zij het dan de laatste een tikje te forsch en aan hen is het voor een groot deel te danken, dat de stand niet hooger opgevoerd werd dan tot 20. We zijn thans op de helft der competitie en nemen een behoorlijke plaats in. Laten we de tanden op elkaar zetten en zorgen, dat het nieuwe jaar ons nog een paar trapjes doet stijgen op de ranglijst, ondanks het feit, dat de zwaarste helft nog moet komen. Stille Kracht* Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe ONS DERDE. Veteraan, sprak de radde tong van onzen Hoofdredacteur. Veteraan, schrijf jij nou ereis iets over het derde. Vóór ik de kans kreeg eene beleefde weigering te formule ren, had onze Hoofdredacteur reeds een vijftal andere belangrijke aangelegenheden grondig behandeld en stuitte ik af op zijn ingespreksignaal. En daar zit ik nu Een tweetal malen heeft de elftalcommis sie, door den nood gedwongen, den Vete raan maar weer eens naar het derde elftal gestuurd en het noodlot heeft gewild, dat beide malen werd gewonnen. Dit zijn wel vier kostbare puntjes, te weten dat Ajax 3 met slechts een totaal van 2 punten onderaan bungelt en wij thans een totaal van 6 punten hebben, zelfs V.V.A. 11 onder ons latende, doch dit elftal heeft eenige wedstrijden minder gespeeld dan wij. Den eersten wedstrijd, dat de Veteraan er weder aan moest gelooven, was tegen V.V.A. II. Hoewel met de rust de stand 3—3 was en V.V.A. ondanks uitstekend kee pen van Swijghuizen Reigersberg, nog;al ge lukkig aan hare goals was gekomen, was het vertoonde spel van dien aard, dat eene overwinning van V.V.A. II vrij zeker was. Inderdaad speelde V.V.A. II als geheel een aanmerkelijk beter partij voetbal, edoch,zon der eenig enthousiasme en dit is het ge weest wat A.F.C. 3 ten slotte den wedstrijd uit het vuur deed sleepen. Zelfs Tip Öve- ring en Wim Dijkhuis, vergaten hun ge vorderden leeftijd en kwamen uit de plooi, hiermede bewijzende welke nuttige spelers zij zouden kunnen zjijn, indien zij voldoende met „feu sacré" waren begiftigd. De wedstrijd tegen „Watergraafsmeer" II op het slechte terrein van deze vereeni- ging, leek Uwen Veteraan geen pretje toe. Maar wanneer men van „allerhöchster Stel le" orders ontvangt, dan heeft men slechts te gaan. Zoodat Uw Veteraan ging, met lood in de schoenen. Als bijzonderheid voor dezen guren win- A.F.C.-ers, begunstigt on:e adverteerders! Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 14