I NV H. REPKO I Ijzerwaren en Gereedschappen I J. L. H. SMITS Co. 13 stand de doelpunten. Dat gaf den brenger moed en er werd uitstekend verder ge speeld. Eenige kansen gingen door goed tegenspel verloren, doch tenslotte slaagde Robbles er in 32 te maken en Vrij onver wachts mocht het onzen linksbuiten geluk ken, den gelijkmaker te produceeren. Even daarna was het rusten en in het kleedlokaal werden diverse St. Nicolaasliedies ten beste gegeven. Dat gaf een heel ander aspect dan een week geleden, aan den anderen kant van Haarlem in het kleedlokaal bij de Rood- broekenü 30 achter en daarna 3 -3, welnu dat kon een overwinning worden en zelfs als er zoo duchtig aan beide kanten ge scoord werd als voor de rust een record aantal doelpunten. Reeds 5 min, na de rust botst v. Nek zoodanig met keeper en back, dat hij het kleedlokaal noodgedwongen moest opzoe ken, even later gevolgd door E. Rood, die tweemaal achtereen ongelukkigerwijze ge trapt werd. Geen invallers aanwezig! Derhalve moest voortgezwoegd worden met 9 'man. De manier w aarop dit geschied de, is boven alle lof verheven. Rcbbles was midden-voor gaan spelen, geflankeerd door Dijkhuis en Romunde en probeerden zoo nu en dan een aanval. Ach ter werd stoer verdedigd. Het drietal Huijer, Petterson en Brcedhoff ving de eerste stooten op en werd krachtig bij gestaan door Piet v. d. Velden en Jan \landt Ook onze vriend Haaxman had er het oog in gekregen en ging, van links naar rechts en omgekeerd door zijn doel, om maar Warmoesstraat 42, Amsterdam te houden alles wat werd ingeschoten.Lang zaam verstreek de tijd, terwijl onze 2 inva liden lagen te zuchten en steunen in "net kleedlokaal, angstvallig luisterend of ge brul aankondigde, dat Haaxman was be zweken. .Maar, neen hoe onze tegenstanders ook werkten, succes bleef (eerlijk gezegd gelukkig) voor hen uit en onze 9 manne tjesputters kwamen hoogst tevreden in het kleedlokaal bij hun gewonde broeders terug. Na afloop van dezen wedstrijd een paar gezellige uurtjes in club in Haarlem door gebracht zooals dit behoort in een vereeni- ging, waarin de geest gjöed is. Laat ik niet nalaten te vermelden, dat de opgeloopen verwondingen in geenen deele het gevolg waren van ruw spel, doch uitsluitend te danken aan ongelukjes. De H.F.C.-menschen rekenen wij tot onze gaar ne geziene tegenstanders, die wij even pret tig een volgend jaar hopen te ontmoeten, als het dit seizoen het geval was. Rest mij nog de wedstrijd tegen Ajax II, die in een alleszins verdiende 2—0 neder laag eindigde. Ajax telde eenige gevallen grootheden als Iseger, Couton, Schetters, De Bois, etc. en leverde een partij voetbal waaraan technisch voor ons niet te tippen viel. M.i. is ook evenals tegen Blamv-Wit II met een volkomen verkeerde opvatting ge speeld, n.l. met een zekere berusting, vooral na de rust, dat we tegen een dergelijken klinkenden clubnaam toch niet kunnen win nen. Hoe anders te verklaren het volkomen gemis aan ons anders zoo nuttige enthousi asme? Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. R EG U LI E RSBREESTRAAT 24 j in I j Borsalino- en Wardhoeden i OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 13