WIJ NAN D Co. Rokin 91 - Amsterdam Gevestigd afscheid is geen sprake geweest, daar Will v nog niet zoolang deel uitmaakt van A.F.C. doch enkele woorden aan zijn adres zijn hier toch zeker op zijn plaats. Vele Amster dammers kennen hem dank zij zijn vroegere lidmaatschap voor andere vereenigingen en liet was dan ook een paar jaar geleden du bieus, hoe de komst van Robbles in onze gelederen werd bekeken. Laat ik er direct aan toevoegen, dat hij bij nadere kennis making geweldig meeviel. Toen vrij spoedig bleek., dat hij niet onze ware man voor het le elftal was, daalde Wiljy af naar het 2e en het is dan ook in dit millieu, dat hij het meest heeft gespeeld. Veel is er door hem ook bijgedragen tot het behalen van het kampioenschap der Reserve 2e klasse o.a. herinner ik mij uit het vorig seizoen, dat we een vrij plotselinge 3 1 overwinning tegen Stormvogels II thuis na een 1 0 ach terstand in bijzenderen mate aan onzen schei denden vriend hadden te danken. Ook dit seizoen zag hij kans tegen E.D.Q, II van de 6 goals er 3 te maken. Het Was me dan ook bijzonder aangenaam, toen het vorig seizoen was afgeloopen van hem persoonlijk te ver nemen, dat hij er thans niet aan dacht, om van vereeniging te veranderen, doch de rood-zwarte kleuren trouw bleef. Het is jammer, dat onze 2e man op den rechtervleu gel ons gaat verlaten, doch daar is nu een- meel en zeker in een club als de onze niets aan te doen. Wij wenschen je veel Voorspoed in zaken Willy en hopen, dat de herinnerin gen aan A.F.C. je altijd prettig zullen stem men. Mocht je binnen afzienbaren tijd terug- kceren, dan zal ook de club je weer gaarne in haar midden opnemen. De thuiswedstrijd tegen E.D.O. II bracht een onverwachte fiksche 6—2 overwinning Het veldspel van onze tegenstanders was eerder beter dan slechter, doch de A.F.C.- aanval bleek een bijzender productieve bui te hebben. Vlak voor de rust werd no. 1 ge- scoord en toen in half-time de koppen bij elkaar gestoken, waren dat een overwinning zeker behaald kon worden, ondanks het aan tal invallers, ging men welgemoed het veld in om ten slotte terug te keeren met een 6—2 victorie. Bravo. Fl.F.C. II uit was een typische wedstrijd die ons een 33 uitslag bracht, zeket" meer dan verdiend, gezien de omstandigheden, waaronder dit resultaat werd bereikt. Het spel was nog slechts 10 min. oud, toen Haaxman reeds 2 maal had moeten vis- schen, welk feit voor een zeer belangrijk deel daaraan te danken was, dat Fluijer spil en Petterson rechtshalf geplaatst was. Een onmiddellijke omzetting was het resultaat en direct was de gang van zaken beter. Een overigens dubieuse strafschop werd ons toegewezen, doch Romunde zag geen kans die te benutten. H.F.C. deed zich even later van een''beteren kant kennen door een door Jan Alandt onnoodig veroorzaakte straf schop wegens hands in een doelpunt om te zetten. Dat was dus 30, zonder dat in het veld van een dergelijk krachtsverschil sprake was. Onversaagd werd verder gespeeld en het gelukte Breedhoff met een goed opge brachte bal en welgeplaatst schot van af- EFFECTEN EN ASSURANTIES TELEFOON 32144, 49209, 47687 Eigen lijnen met de Effectenbeurs Nis 50 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 12