REUNI van R. W. VAN ALEN CAFE „ROYAL". KONINGINNEWEG 212 lO- zen Reigersberg, die in zijn kort, doch goed- besteed leven benoorden het ij schrik en verderf zaaide onder de vijandelijke voor- Ihoedes. Onze ploeg liep dan ook geweldig van stapel; er werd goed gecombineerd, er werd met een geweldige dash gespeeld en zoowaar namen we de leiding, overigens met een geweldige zwijn-goal. Nog voor de rust kwamen de whites, die eveneens een keurig combineerend spel vertoonden, ge lijk. Tot op heden zijn de geleerden het er niet over eens, wie eigenlijk dat doelpunt scoorde. De tweede helft was een getrouwe copy van de eerste. Het spelpeil stond zeer hoog sen er werd met enthousiasme door beide partijen gestreden. Thomas Tacke hergaf ons de leiding met leen keihard schot, dat absoluut onhoudbaar bleek. Zeeburgia gaf zich echter niet ge- Wonnen, en het is slechts aan Swijghuizen jte danken, dat de gasten het niet verder wisten te brengen dan de gelijkmaker, die overigens nog in buitenspel-positie gemaakt werd. (Volgens ons dan altijd, de Kruislaa- inianen vonden, dat het een net goaltje was). In dezen stand kwam, ondanks alle gezwoeg en gesjouw en ondanks het geweldige ge- krijsch van de aanhangers der beide par tijen, geen verandering meer. Na afloop van den wedstrijd teekenden we officieel protest aan tegen het toekennen van het tweede doelpunt, door Zeeburgia gemaakt. Het was jammer, dat over dit doelpunt ver schil van meening ontstond, want de scheids rechter de Heer Westerbeek, was een van de weinige scheidsrechters in onze afdee- iling, die tact en beslistheid van optreden weten te combineeren met een uitstekende kennis der spelregels. Het was met een bang hart, dat we 11 December, bij buitengewoon onaangenaam (weer, de reis naar het V.V.A.-veld onder namen. Daar iedereen den uitslag kent, kan ik gerust beginnen met te vertellen, dat we met 6—1 wonnen, zonder dat dit de cli max van d it verhaal kan bederven. Onder leiding van scheidsrechter Elzinga stelden we ons op zonder Swijghuizen en Tinus Koeslag, voor wie Haaxman en Piet van der Velde invielen. Het niet meespelen van Swijghuizen had een diep treurige oor zaak; ook van deze plaats de verzekering, dat geheel A.F.C. medeleeft met het ont zettende verlies, dat hij geleden heeft. A.F.C. startte met den feilen Oostenwind in den rug; het bleek al spoedig, dat de gastheeren niet het minst in te brengen hadden. Onze achterhoede had al een zeer gemakkelijke taak, daar onze voorhoede voortdurend op de V.V.A.-helft speelde. Na korten tijd namen we de leidingl met een penalty, doch V.V.A. bracht de balans weer in overwicht door een free kick in ons net te knallen. Lang duurde dit evenwicht niet, want Thomas bracht met een doffen knal iden stand op 21, waarna Piet Wolters, die door zijn weer medespelen zorgde, dat er verband in de voorhoede kwam, nog voor rust den stand op 3— 1 bracht. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! i\

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 10