G. J. EiLERS Co. 9 Op den clubavond met dames Was met kienen veel te w innen, Maar Gali, d'omve kippendief, Kon dien avond fijn niets winnen. God Pluvius heeft ons vorige week Van een trainingsavond beroofd, Met een „drooge les'' heeft Reynolds: toen Getraind ons voetbalhoofd. Dien avond trachtte ons aller Jaaas De spelers op te beuren, En zei, al verloren we één strijd, We behoeven toch pog niet te treuren. Tinus heeft van Amsterdam Schijnbaar z'n buikje vol; Hij gaat ons verlaten en begint Een modezaak in Zwol. Wat gaan we nu in de competitie doen? Hoort spelers wat ik zeg! We WILLEN worden kampioen, En waar een WIL is, is een WEG!!! Angostura Jr. HET 2e IN NOVEMBER. Mijn „baas'' oftewel de redacteur liet (in de laatste Schakel doorschemeren, dat hij op verdere successen rekende en optimist was. Laat ik eerlijk zijn; ik durfde er zelf niet te veel aan te denken, doch in den (grond van mijn hart hoopte ik, dat de gun stige positie in October van het 2de nog verbeterd zou worden. Het mocht niet zoo zijn. Blauw Wit II was ons stukken de meerdere en een smadelijke 7—-0 nederlaag was het resultaat.. Zoowel het cijfer voor als het cijfer tegen spreken boekdeelen. Zooals gewoonlijk waren er ook nu weer verschillende factoren aan te voeren om op ons verlies af te doen, doch zelfs in een normalen wedstrijd zou ons een nederlaag niet ontgaan zijn. BI. Wit schijnt zoo onge veer over ca. 20 spelers te beschikken, (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amster dam j A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie die voor het 2e elftal in aanmerking komen, want zij kwamen met de volgende spelers uit: Gill, Butfer, v. Asselt, Slingeland!, Gar- ritse, Vega, v. d. Voorn, Dorenbos, Strijbos en Asbeek Brusse. Alleen de keeper onzer tegenstanders was een onbekende voor mij. Wij stelden daartegenover: Borneman, J. Alandt, v. d. Velden, Breethoff, Ruys, Huyer, v. Nek, Romunde, Rood, Zijlstra en Robles, [dus practisch met 1 invaller. Waren het de namen van zulke „keien", die ons direct imponeerden? Ik weet het niet. Een feit is dat het na 10 min. uit 2 corners 2—0 stond. De misère begon eerst thans goed. Alandt botste en moest „ge repareerd'' worden. Borneman .botste en verdween, waarna Ruys in doel ging staan en zich niet onverdienstelijk weerde, doch toch niet kon verhoeden, dat het 40 werd. Ook E. Rood botste en beschikte niet meer over zijn volle durf tengevolge van een lichte gezichtsverwonding. Hoewel de Blauw Witters lang geen zachtzinnige jongens ;zijn (dat hoeft ook niet bij voetbal) hebben zij toch aan de vorwondingen weinig of geen schuld. Wel spelen ze forsch en stug, waar tegen eenigen onzer lichtgebouwde men- schen niet zoo bestand waren. Na de rust verscheen Borneman, hoewel min of meer hinkend, weer op het appèl en heeft naar beste krachten bijgedragen om een absolute débacle te voorkomen. Een tijdlang ging de strijd op en neer en begon het niet tot de onwaarschijnlijkheden te behooren, dat we ook een goaltje zouden fokken. We hadden echter weinig veine en moesten het zonder een tegenpunt blijven stellen. BI. Wit was gelukkiger en maakte •een fraaie 5e goal. Onze achterhoede begon weer raar te schutteren en onze rechtsback, di evele vermoeienissen achter den rug had, was zoo vrij persoonlijk BI. Wit aan num mertje 6 te helpen en zelfs aan No. 7, toen hij penalty veroorzaakte. Overtuigend is in dezen wedstrijd geble ken, dat de Zebra's meer lessen putten uit de theorieën van Reynolds, ondanks dat onze menschen doorgaans over meer „brains" beschikken en verder, dat de Res. Ie klasse nu niet een walk-over beteekent, maar wel'degelijk de volle energie, en toe wijding eischt van >al onze spelers. De volgende wedstrijd was tegen Hilver sum II en om in de tweeën te blijven, was pok de uitslag 2—2, een resultaat dat mis schien iets te ongunstig voor ons is, doch oneze voorhoede verdiende niet beter. A.F.C -ers, begunstigt onze adverteerders! I

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 9