Café „Moderne" Leidscheplein 19-21, Amsterdam 6 slagen bovenaan stond. Echter wonnen wij met 62, ten eerste door een, groote dosis enthousiasme en tweedens door goed spel, vooral van de voorhoede. Met rust stonden we met 21 voor. Na de rust werd het een onprettige wedstrijd. We hadden n.l een scheidsrechter, die niet erg zeker van zijn taak was en vreemde beslissingen nam tot groote ergernis van eenige BI.-Witters, die zich dan ook zeer ongemanierd begon nen te gedragen, zoodat er drie van hen het veld uitgestuurd werden. Wij konden nog vier doelpunten aan de score toevoegen. De overwinning was verdiend, maar wel eenigszins geflatteerd. De competitie-indee ling is zoo fraai voor ons, dat, wanneer we volgens het nu vastgestelde programma onze eerste wedstrijd weer spelen, het zes we ken geleden zal zijn, dat we speelden! We hopen echter op een wijziging in het programma. Junior. Naschrift. Toevallig was ik getuige van genoemden wedstrijd. Mijn meening en die van vele andere A.F.C.-ers is, dat de Blauw Wit-jongens zich niet ongemanierd gedroegen. Als in den junioren wedstrijd, waarbij in het minst niet ruw gespeeld wordt, niet minder dan drie spelers het veld uitgezon den worden, is dit meestal (en in casu zeer zeker) een gebrek aan tact van den referée. Red. WAT ANDEREN VAN ONS ZEGGEN. ....A.F.C. II, dat dit jaar tot de reserve le klasse is gepromoveerd, heeft een prettig elftal, een goede geest heerscht er en het speelt een snel en weldoordacht spel. Volkomen verdiend hebben de Amster dammers dan ook deze match gewonnen en getoond, dat zij zeer zeker in onze afdeeling thuis hooren. -ZTéï AjfscA^VTtJLtJrr We hebben in dezen wedstrijd het ver schil gezien tusschen het spel van Rapiditas, dat door A.F.C. verdrongen lis en dat van de A.F.C.-ers en hebben aan den lijve onder vonden, dat het geen slechte ruil is. Prettig deed het aan, vooral voor de cricketspelers van ons team, zooveel mede beoefenaars van die sport te ontmoeten. (Uit de „H.F.C.-er";). AFSCHEIDSAVOND LALLY DUSON. Velen, zoowel ouderen als jongeren, had den zich Zaterdagavond 28 October, naar ons onvolprezen Clublocaal in „Suisse" op gemaakt, om van Lally Duson vóór zijn vertrek naar Medan in een gezellig onder onsje afscheid te nemen. En het is een vroolijk afscheid geworden! Al vroeg was de trouwe staf aanwezig, doch toen bij geruchte bekend werd, dat Lally en zijn speciale vrienden uit de Reds' Band, wel eenigen tijd noodig zouden heb ben om met hunne instrumenten den weg naar de N.Z. Voorburgwal af te leggen, troostte men zich met het gebruikelijke Bil jartje, bridge-je en niet minder populaire kwartetje. Juist stond onze terreincommissa ris op het punt om op een ongelooflijke manier afgedroogd te worden, toen hij listiglijk de aandacht afleidde en beweerde het verwijderd gedonder van de drum te hooren. Gelukkig voor hem had hij waar achtig gelijk en na eenige oogenblikken van angstige spanning, maakte Lally om stuwd door zijn getrouwen, zijn joyeuse entrée. Nadat de door het transport van de drum en saxaphoon droog geworden kelen ge laafd waren, de Heeren een gemakkelijk plaatsje gekregen hadden, resp. de rust eenigszins was weergekeerd, nam onze Praeses het woord. Hij wees er op, dat een avond als deze, weer het; bewijs lever- C. J. de Boer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 'V?\a*ïids &^afvcnnet\ Cm^ècfie' of-nauaXrnaat, U uur CLcbcGö:

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 6