Firma H. ERKELENS G. J. EILERS Co. spel gaat op en neer en de wedstrijd is zeer wel de moeite van het aanzien waard. Z. F. C. speelt een krachtig spel en met overleg en vele aanvallen worden door haar gedaan. Romunde haalt een bal op de rechtshalf plaats op en in combinatie met de rechtervleugel ziet hij kans tot doel te komen en met een harde schuiver er 21 van te maken. Van beide kanten wordt thans forsch gespeeld en de scheidsrechter moet herhaaldelijk ingrijpen. De stand blijft onveranderd tot rust. Een buitenspel-doel punt van Z.F.C. werd zeer terecht niet toegekend. Na rust met den wind eenigszins mee komt A.F.C. II fanatiek opzetten en de wedstrijd krijgt een nog forscher aanzien. De Heer v. d. Burg, die zeer correct leidde, houdt de teugels strak en legio vrije schop- worden uitgedeeld in ons voordeel. De wil is er om gelijk te maken en na 20 min. weet v. Nek met een hoog schot via de paal gelijk te maken. Van beide kanten wordt hard gewerkt en tot ons geluk is onze achterhoede nu weer volkomen safe in tegenstelling met voor de rust. Het is een open vraag, wie zal winnen, ofschoon A. F. C. wel wat in de meerderheid is. Een kwartier voor het einde ziet Lally Duson alvorens naar Indië te gaan, nbg eens kans een aangename plicht voor zijn club te vervullen door een voorzet van links te benutten en het zoozeer begeerde winnende puntje te maken. Een oogenblik lijkt het nog, dat C. Rood het vierde, doel punt zal maken, doch de bal gaat uit en slechts een gelukkig niet ernstige botsing 'tusschen hem en den keeper is het resultaat. Vrij plotseling komt dan midden in een A.F.C.-aanval het einde en heeft ons 2e nogmaals getoond zijn plaats in de Reserve le klasse waardig te zijn. Bij zulk spel als Zondag j.l. behoeft er voor vrees voor de onderste plaats geen sprake te zijn. Laten (Westeinde 23) Kalverstraat 43, Amsterdam i A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke bondsreductie we liever het knappe voorbeeld van het eerste volgen en overwinningen in suc cessie behalen. Speler. HET V.V.A. JEUGD-TOURNOOF Zondag 4 Sept. 1927. Evenals vorig jaar speelden wij in dit tournooi met een Juni oren en Adspiranten elftal mee; wederom konden wij op een derde prijs beslag leggen met dit verschil echter, dat nu de eer aan de adspiranten te beurt viel. Door het vferhoogen der leeftijdgrens brachten wij voor de Junioren het volgend elftal in 't veld: Dorlas, v. Gaaien, Vermeer, van Erp, Overing, Neseker (W.), Manck, Bromet, E. Fetter, Sabel en Gipon, dat echter met 20 geklopt werd door Ajax. Bromet moest wegens een blessure al spoedig de kleedkamer opzoeken, waarvoor A. Fetter kon i nvallen. Ofschoon er in het begin hard gewerkt werd, zat er te weinig verband in de ploeg om een overwinning te be vechten, met wat meer volhouden zouden wij echter m.i. een gelijk spel hebben kun nen forceeren, hetgeen best kon gezien er maar 2x 15 minuten gespeeld werd. De warmte scheen de jongens echter parten te spelen! In de verliezersronde moesten wij V.V. A. bekampen en toten direct na aanvang tie linksbuiten de bal keurig in doel plaatste hadden wij hoop dezen wedstrijd te winnen, waardoor dus in ieder geval de 2e prijs ons deel zou zijn. Het wilde echter verder niet vlotten en vooral toen V.V.A. gelijk maakte, was bij het meerendeel der spelers de animo weg en kon de tegenpartij er nog gemakkelijk het winnende punt aan toe voegen. Het Js mijn bedoêling niet de spelers stuk voor stuk op te noemen, doch een uitzondering wil ik maken met van Gaaien, welke een WIJNHANDEL - SLIJTERIJ j BOTTELARIJ Het meest bekende en vertrouwde adres van prima Wijnen, Gedistil leerd, fijne Likeuren en geimpor- teerde Cognacs. I OVERTOOM 284 TEL. 22961 I A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 8