Louis Reijners Houthandel J. Vink GOODYEAR winteravond-training een aanvang getmaakt zou worden. En de waarlijk zeer velen, die dien prach- tigen windstillen herfstavond, den Zuidelij ken wandelweg afwandelden, om naar ons veld te gaan, waren toch wel even getroffen, toen zij daar ons uniek mooie veld zagen in den vollen glans van de 18 booglampen. Onder dat schelle licht van 36000'kaarsen (er waren er, die vroegen hoé vroeg de be stuursleden al naar het veld getogen waren, om ze aan te steken) hebben ons eerste en tweede een pittig (genoegelijk is, nu be paald het woord niet) partijtje gespeeld on der leiding van Jack Reijnolds. Het publiek waaornder bijna alle eere-leden en' de Heer Hoven voor de „Sportkroniek" kreeg tevens een indruk van de wijze, waarop Jack on zen spelers op hun fouten wijst. Al komt in zoo'n wedstrijd de uitslag erin het minst niet op aan, wil ik toch vermelden, dat het tweede van de g'roote broers met 53 won. Zij, die anders nooit 'het tweede elftal zien spelen, hebben nu dan toch del geruststelling gehad, dat we dik in onze goedq reserves zitten. Romunde o.a. heeft het bewezen, toen hij plotseling voor het eerste moest spelen; 't ging al dadelijk goed! Voldaan ging ieder huiswaarts; de milde gevers, die hun pogen met zulk een succes bekroond zagen; het bestuur, dat zooveel menschen van hun medeleven met A.F.C. hadden blijk gegeven; de spelers voor de goede training. En dat onze jongens van den winter met trainen geen koude behoe ven te Jijden, daar heeft ons aller vader Schaf voor gezorgd, die een keurige elec- trische kachel ten gesdhenke gaf. Hartelijk dank, Schaf! Doch er waren er ook, die die drukte bij pns veld en dat dagheldere licht maar matig apprecieerden; zij, die op dien zoelen avond langs den landelijken wandelweg elkander zoo heel veel intieme dingen te vertellen hadden DE PRESTATIE VAN ONS 2e. Na het matige begin tegen E. D. O. II (,3—0 nederlaag) is er verbetering te be speuren. Een nieuwe nederlaag werd niet geleden en met 3 overwinningen uit 4 wedstrijden (resp. behaald tegen H.F.C. II met 4—2, D.E.C. II met 4—0 en Z.F.C. II met 3—2) neemt het elftal momenteel een eervolle plaats in. Vooral de laatste wedstrijd gaf bijzon dere satisfactie. Robles en Breethoff wa ren beiden verhinderd en in de plaats hier van kwamen Ruys en Hannema de gelede ren versterken. Het begin was een ware sensatie. Van den aftrap af neemt Z.F.C. den bal over en ziet kans Haaxman te laten visschen. Nog was onze achterhoede van de schrik niet bekomen of door een misverstand van keeper en rechtsback ligt de bal voor de 2e maal in het net. Dat is tochj al te bar. Onze heele voorhoede moet nog den eer sten bal spelen en reeds valt er een achter- Stand van 2—0 te boeken, in een tijd van 2 minuten. Flink wordt daarop aangepakt en onze spelers toonen, dat het niet bij dezen ach terstand kan blijven. Een ieder spant zich in en flinke aanvallen worden opgezet. Het Lodewijk Tripstraat en Jacob Catskade Amsterdam - Telef. 42970 AMSTERDAM wer- Geperst Stalen American Pulleys Complete Drijfwerk Installaties RUBBER DRIJFRIEMEN Transport- en Elevator Banden Handel in alle soorten Vuren- en Greenen-Houtwaren A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 7