5Hkmiu -MyX cjui mot vj vond Gé Bosch) en toen terzelfder (ijd in het café pal bij de tramhalte Nol Houtman een „ranja met schuim" bestelde, kreeg hij dit in den meest letterlijken zin des woords! Neen, dat waren geen mooie voorteeke nen. Doch gelukkig, voor het eerst hebben onze jongens op het Bloemendaalsche veld gewonnen. Verdiend, doch op het nipper tje! De gastheeren immers speelden zoo fanatiek, dat het alleen; aan onze' zwoegende verdediging (Piet Bos, Karei Alandt en Spits vooral een compliment!) te danken |s, dat we niet verloren. Als we het alleen van onze voorhoede gehad moesten heb ben, o mij! Het eenige lichtpunt was hier nog het spel van Charles, die deed tenminste het grootste gedeelte van den wedstrijd zijn best en maakte twee beauties van doel punten. (De eerste na geraffineerd tactisch Bpel, de tweede met een niet na (e ver tellen hard schot!) Onze vleugels konden op het smalle veldje niet los komen, Piet Wol- ters had geen geluk en Thomas was veel te langzaam. Enfin, we waren weer twee puntjes rij ker („we zijn niet trotsch, maar blij" ver zekerde Ernst) en wel voldaan ging een ieder zijns weegs. Het zou al zeer ondankbaar zijn, om, verblind door de successen van het eerste, die van het tweede over het hoofd te zien! Jaap van Nek en z'n jongens immers heb ben zooals zij dat twee jaar geleden in de reserve 3e klasse en verleden jaar in de reserve 2e klasse gewoon waren, gemaks halve alles gewonnen! D.E.C. II ging met 40 ten onder, ter wijl A.F.C. II met 30 het onderspit moest delven. Onze reservers staan nu no. 4 met nog slechts evenveel Verliespunten als no. 1 A bon entendeur, nietwaar Jaap? Het derde speelde zeer weinig, doch kwam juist in verband met het geringe aantal gespeelde wedstrijden op de een na laatste plaats. Het is al zeer onwaarschijn lijk, dat het derde daar blijft; kampioen wordt ons derde niet, maar onderaan fi done!! De A.V.B.-elftallen verbaasden door al even geweldige overwinningen als catastro- phale nederlagen. In de volgende Schakel zal over het doen en laten dezer heeren eens een boekje worden opengedaan! De faits et gestes van de A.F.C.-kinderschaar Vindt men elders in dit numm'erkopgeteekend ONS VELD ELECTRISCH VERLICHT. Na eindelooze besprekingen en voorbe reidende maatregelen, was het dan toch zóó ver, dat we onzen leden berichten konden, dat Woensdagavond 12 October met de Privé- en Cursuslessen in de allernieuw ste Society-Dansen door ons in het Buitenland bestudeerd Als assitente Mei. MARY DORLAS Vraagt inlichtingen oi Prospectus DANSINSTITUUT VONDELSTR, 80.TELF,28031. A.F.C.-ers, begunstigt on^e adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 6