Izerwaren en Gereedschappen I NV H. REPKO L. H. SMITS Co. 5 noch de sportiviteit konden ook maar tip pen aan den vorigen wedstrijd. B. F. C. speelde zeer ruw; dom, want stuk voor stuk kunnen de spelers heusch wel voet ballen, maar door het te forsche spel be dorven ze zelf alles. Het ging bij ons( ge smeerd, maar.... als we vaak over A.F.C.;- pech geklaagd 'hebben, laten we dan nu óok eerlijk bekennen, dat in dezen wed strijd maar dan ook alles „mee zat". We konden bij vrouwe Fortuna geen kwaad doen, terwijl de gasten, wanneer ze onze erg onzeker doende achterhoede gepasseerd waren, voortdurend pech hadden. Voor de rust was het eendelijk opgaande strijd; onze voorhoede, die overigens een soort nationale reputatie begint te krijgen, maakte van de kansen gebruik en zoo was het met de thee al 40. j Ja, onze aanvalslinie mag zich in een groote populariteit verheugen. Dat bleek weer in de pauze; het enthousiaste publiek van de staantribune verdrong zich bij de theetenR waar een onzer de volgende ont boezeming opving: „Seg Jo, we gaon faur- taon altaat naor A.F.C. haur! Hier sie je nog es Kools maoke; die Kaorel de Kaole laat se, waor ie wil!" Dit publiek dan juichte onze jongens weer hartelijk toe, toen ze na de rust het veld weer opkwamen. Piet Wolters kopte fio. 5 keurig in het het; na een juweel van een voorzet van Wijbje stormde Tony toe en knalde no. 6 langs den onthutsten kee per. Toen maakten de Oooilanders een zeer verdiend tegenpunt, waarna Piet Wol ters op onnavolgbare wijze met zijn voor hoofd no. 7 produceerde. Dat de linksback van B.F.C., toen hij een freekick moest nemen, den bal moedwillig keihard naar de overdekte Tribune trapte, waar veel dames met kinderen aanwezig waren, vind ik een verregaande lafheid. Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED Wat voor ons het aangenaamste bij de thuiswedstrijden was (over programma in deeling gesproken: als we met de helft van het programma klaar zijn afkeuringen buiten beschouwing gelaten dan zullen we zes thuis en drie uitwedstrijden gehad hebben), dat was wel de steeds toenemende publieke belangstelling. Behalve tegen V. V.A., toen zoowel op het Stadion als op het Ajaxveld competitiewedstrijden waren, werden onze wedstrijden door minstens duizend menschen bezocht. En, ware het niet, dat de Spartaan pp het Stadion als „fuik" dient (de Bond pchijnt het nog steeds te tolereeren, dat zijn competitieprogram in de war gestuurd wordt door één vereeniging) dan hadden wij zeker het dubbele aantal menschen de loketten zien passeeren. Het is dan ook Voor het eerst sinds jaren, dat de r eclame-commissie iets te doen heeft; immers, door steeds opvallende re clame te maken, worden onze thuiswedstrij den (die toch meerendeels tegen erg onbe kende grootheden gespeeld worden) be kend gemaakt bij het publiek. In verband hiermede een woord van extra dank aan pns lid N. M. v.. d. Roer, die de goed geslaagde karrenreclame op Zondag 16 Oct. geheel voor eigen rekening' nam. Velen vonden het een zware gang, Zon dag j.l. naar Bloemendaal. Op het zeer smalle veld van de Kenne- mers immers hadden de onzen het nog nooit tot een overwinning kunnen' brepugen en bovendien heeft Bloemendaal een repu tatie van „champion killers". De voorteekenen waren inderdaad slecht; onze veteranen, die een geanimeerd par tijtje tegen de Bloemendaalsche speelden, moesten zich in den stal verkleeden („de oude paarden worden van stal gehaald" i Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. R EGU LI ER SB REESTRAAT 24 in j Borsalino- en Wardhoeden A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 5