A.F.C. nog ongeslagen. 13 punten uit 7 wedstrijden. NU OF NOOIT. y&jupn&riy Inderdaad, we staan bovenaan! De hoop, in ons vorig nummer uitge sproken, is in vervulling gegaan. Van de zeer zware wedstrijden, die we te spelen hadden, is geen enkele wedstrijd verloren, en na zeven wedstrijden is de situatie thans zoo, dat we op no. 2 drie punten voor staan. Voor de volgende maand staan eveneens zware wedstrijden op het lijstje; Velox thuis en V.V.A. uit bijv. zijn waarlijk geen walk overs! Vooruit A.F.C.-ers, nooit nog, sinds ons verblijf in de tweede klasse, hadden we een zoo mooie kans op het kampioen schap als thans! Het kan jongens, dus het moet! Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven On verhoogde Prijzen. Schitterende Coupe De eerste wedstrijd van deze overzichts periode was de thuiswedstrijd tegen V.V.A. een kamp, die in alle opzichten op eerste klas peil stond. Es was tamelijk veel publiek aanwezig, toen scheidsrechter Weber de beide plaat selijke clubs liet opstellen. Wij brachten de volgende ploeg op het veld: Haaxman (d.),.Spits en Koeslag (a.), Neseker, Tienstra en Bos (m.), Wijbenga, Wolters, Tacke, Lungen en Knopper (v.) Van den aanvang af was het dadelijk een interssante, spannende match met buitenge woon goede momenten. Onze voorhoede was er goed in, doch het destructieve spel van V.V.A.. maakte doelpunten onmogelijk. De Vries s tond als een rots in de branding en hield alles. Dat iwe in de eerste helft niet minder dan tien corners op het V.V.A.- doel mochten nemen, bewijst overigens, de superioriteit van A.F.C. in deze helft. (Na een half uur spelens, had Thomas met een hard laag schot succes, waar de Vries te vergeefs naar dook. Met 1 0 in ons voor deel kwam de rust. Na de thee waren de bordjes totaal ver hangen; wij kregen de beruchte tien minu ten inzinking te zien, waarvan de fanatieke V.V.A.,-ers dankbaar gebruik maakten. Eerst greep Haax naast een schot van links en toen even later door treuzelen van Tinus de tweede goal gescoord werd, dach ten we allemaal, dat we den eersten neder laag te slikken zouden krijgen. Op merk waardige wijze herstelde onze ploeg zich; A.F.C. combineerde en speelde, dat het een lust was om 'te zien. Doch de pech; achter volgde ons dien middag; Charles die enorm op "dreef was, schoot tot tweemaal toe kei hard tegen den paal; Thomas knalde haar scherp langs den paal, enfin, het was weer het bekende recept. De meer dan verdiende gelijkmaker werd ons echter gelukkig niet onthouden. Toen Thomas op ongeoorloofde wijze „genomen" werd, schoot Charles den A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt li goed en goedkoop1

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 3