Le Tailleur Moderne 12 - eigenwaarde en de overtuiging, dat we Idoor ons steeds met hetzelfde vuur geheel te geven, een goede kans hebben om, zon der onze tegenstanders te onderschatten, iederen wedstrijd de twee kostbare puntjes mee naar huis te nemen, ziedaar wat ik gezond optimisme noem'. En mocht er dan ook eens een tegenslag komen, welnu, dan is de overtuiging alles gegeven te hebben wat we kunnen de beste belooning. Per Ardua ad Astra, met inspanning van alle krachten, het gebied der sterren te bereiken, zij ons doel. A.F.C.-ers, vereenigt Uü! D, M. v. d. Tr. TRIBUNEVREUGDE. Eenige jaren geleden, 's Zondagmiddag 2 uur. Het A. F. C.-veld ligt eenzaam. Enkele vlaggen wapperen. Een kleine groep getrouwen beweegt zich naar het veld. Hoopt, hoopt altijd weer dat de le elf zullen zorgen, dat ze een paar uur later tevreden weg kunnen gaan. Hoopt ook, dat het verloren terrein wordt ingehaald. Met moeite blijkt echter, dat zij zich hand haven kunnen. Een nederlaag, een gelijk Spel op zijn hoogst en een heel, heel be scheiden recette. De trom is door eenige rots-vaste A.F.C.- ers geroerd geworden. Wij moeten en wij zullen voorwaarts en wij komen voorwaarts. Van onderaan af is opgebouwd geworden. De fundeering is gelegd en de bouwlieden kunnen in flink tempo doorgaan. En in derdaad, er wordt aangepakt. Bestuur, Elf talcommissie en elftal staan op hoogspan ning. Elke week wordt flink aangepakt. En dan die tribunevreugde van tegenwoordig. Zoo'n wedstrijd tegen H.V.C. b.v. Onze ploeg geweldig op dreef. Alles loopt van een leien dakje. Een juichende massa bij elk doelpunt. Glundere en hoogst tevreden ROKIN 82 - TEL. 45051 - A'DAM Uitsluitend Engelsche en Schotsche Stoffen Heeren Kleedermakerij Heeren Mode-Artikelen Rekening-Courant Systeem 'gezichten van A.F.C. magnaten als Schaf, I. Galavari en Gé. Alle donateurs zijn zoo ongeveer aanwezig. Oude getrouwen als de Heeren v. d. Schaaf, Brass en Kohier genieten mede van den goeden gang van zaken. Nu is het echter oppassen. Want juist thans is de periode van doorzetten aan gebroken, zelfs als er eens een kleine re actie komt. Laten spelers steeds homogeen een ploeg vormen, vergeet de verdrietelijk heid van een verkeerd geplaatste bal en tracht eensgezind voor de club op het kam pioenschap af te stevenen. De weg is lang en bezaaid met voetangels en klemmen. Gij tribunisten moedigt onze menschen aan op gepaste wijze. Slechts indien op deze krachtige manier verder wordt gewerkt, kan succes niet uitblijven. Reeds thans komt de naam A.F.C. op de lippen van vele Amsterdamsche voetballiefhebbers. Laten we thans zorgen, dat de goede reputatie die A-F.C. reeds geniet, ook sportief in elk opzicht wordt opgevoerd. Luystervinck. LIEFDE EN PLICHT. De lezers, die deze regels onder de oogen komen en denken een of ander sen'r sationeel drama te kunnen verslinden, zal ik moeten teleurstellen, aangezien dit schrij ven niets daarmee uit te staan heeft. De bedoeling is, eenige woorden te ka kelen over onze Woensdagavondtraining. Wij weten allen de opzet hiervan en ook wien wii dat alles te danken hebben. Namen noemen zou dus overbodig zijn, maar wel wil ik hier nogmaals op wijzen, dat deze daad een prachtig staaltje is van clubliefde, waarvoor wij, en hiermede be doel ik vooral de spelers, niet dankbaar genoeg kunnen zijn. Daarom lijkt het mij heusch niet overdreven, alle spelers, groot en klein, oud en jong, aan te sporen,- zoo veel mogelijk hiervan te profiteered Laat U niet weerhouden door een regen of sneeuwbuitje, maar komt allen oefenen, zoo geregeld dit mogelijk is voor U. Mocht het terrein niet bespeelbaar zijn, komt toch, er zijn altijd wel andere mid delen, uw ausdauer aan te kweeken, die verkrijgt men werkelijk niet alleen door Voetballen. De heer Reynolds doet dit met het grootste genoegen, maar heeft in de eerste plaats ons aller medewerking noodig. Zijn we geen Hollandsche jongens, en wat meer zegt A. F. C.-ers! A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 12